Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a párommal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal ha a múltjában olyat tett ami zavar?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a párom az előző kapcsolatával volt párszor swinger klubban. Nagyon zavar a dolog, még akkor is ha ezzel kvázi engem nem bántott, hisz a múltjában tette.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. dec. 4. 11:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Zavar mert én eléggé erkölcsös nevelést kaptam. Fura de

valahogy nem látom olyan "tisztának" ezáltal a párom.


Szakítani nem szeretnék vele, de nem igazán tudom ezt lezárni sem.

2014. dec. 4. 11:40
 12/17 anonim ***** válasza:
ha nem tudod elfogadni, h ez a múlt, akkir sajnos jobb megszakítani a kapcsolatot. Nekem az exem tudta, h előtte volt néhány kalandom, szexkapcsolatom. NEM EGYÉJSZAKÁS, tartós. De nem tudta elhinni,elfogydni, h vele szeretnék élni, és attól kezdve h összejöttünk nekem ő a fontos! Addig féltékenykedett a múltamra, míg egyszer elegem lett, és amikir azt mindta, h ennyi,akkor az addigi nyugtatgatások helyett azt mondtam, h: OK.... És vége lett a kapcsolatunknak. Utána ő volt megsértődve, és minden ismerettségi pontot letiltotg, törölt...
2014. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha szereted, eltudod felejteni a multatjat.

Nem ertem mert zavar, elotted tette, nem pedig veled.

De ismetlem: ha tenyleg szereted, akkor eltudod felejteni es nem erdekel a multja.

Ha pedig nem, akkor nem volt az igazi a kapcsolat, igy tenyleg jobb szakitani.

2014. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy meg tudsz-e békélni ezzel, vagy állandóan újra és újra elő fog ez jönni benned, és mindig is zavarni fog. Ha az utóbbi, akkor én szakítanék... Amúgy a swinger klubbozás nem más, mint a párod jóváhagyásával történő félred..ás, akármelyik fél is volt az ötletgazdája a dolognak. Szóval elég gáz, szerintem...
2014. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A helyedben lezárnám, igazad van.

Még valaki mesélte, hogy addig menj el mindig a pároddal, amit a következő párod előtt nyugodt szívvel fel tudnál vállalni.

2014. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha megbeszélték a párjával és nem volt megcsalás akkor nincsen probléma. De felmerülne bennem a kérdés, hogy a mi kapcsolatunkat is így képzeli el a jövőben. Mert ha igen, akkor szóljon, és lelépek.


Amúgy szerintem ha pl prostizott volna, az gusztustalanabb. Azt én sem viselném el.

2014. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo vagy valaki!

Azert mert nem tetszik a velemenyem, meg nem kell lepontozni!:)

Most oszinten, ha nem tudja elfogadni akkor nem szereti igazan!

Es igy van, ha nem tudja elfelejteni es nem szereti igazan, akkor mi ertelme a kapcsolatnak?

Mi ertelme ha ezen agyal?

A masik meg az, ha mar ilyen eszebejut hogy ezert szakitson vele, az mar eleve baj.

Igy tenyleg nincs sok ertelme. :))

2014. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!