Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aki nem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki nem nagyon szeret konfrontálódni, annak nem is igazán való a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Inkább megalkuszik csak,hogy béke legyen-típus...
2014. dec. 4. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Én voltam ilyennel, nem volt gond sőt jó is hogy nem voltak idita viták.


Hátrány: Az ilyen típusú ember nagyon közönyös, nehéz elérni hogy igazán örüljön és percek alatt átlép rajtad ha jön egy "jobb"

2014. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha a másikat ez nem zavarja, akkor lehet.


Engem zavar, mert ne alkudjon már meg, mondja meg ha valami zavarja mert utálom a nem őszinte embereket. Dolgokat megbeszélni lehet amúgy veszekedés nélkül is.

2014. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én eléggé szorongó típus vagyok,nemszeretem az agressziót és a konfrontálódást.


Sokszor megfigyeltem,hogy törekszem a béke fenntartására akkor is,ha nem kellene.

Pedig tudom,hogy ezzel nem lehet előre jutni,problémákat megoldani.

Meg nem bírom azt az érzést,ha valaki haragszik rám,főleg ha egy háztartásban élünk és kerülgetni kell az illetőt.

2014. dec. 4. 12:10
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


Akkor hasonlóak vagyunk :D


De én legalább tudom miért vagyok ilyen. Az apám kb. idegbeteg az anyám is hülyeségeken vitázott velem régen folyton...


Ezek után lettem én ilyen. Minek vitatkozni? Legtöbb esetben úgysem tud meggyőzni ha meg valamit utálok és nem szeretnék azt akkor sem fogom hagyni ha leüvölt érte.


Pl. nem engednék be kutyát meg macskát abba a helyiségbe ahol alszom.

2014. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is a családra vezethető vissza az egész.

A szüleim folyton ugyanazon vitatkoznak.

Évszázadok óta.

És nem unják.

Nekem meg már a gyomrom is görcsben áll,ha hallom,hogy feszültség van.próbálok mindenkire hatni,de ez elfáraszt.

Tesóm pl meg egyszerűen bemegy a szobájába és nem érdekli,nem hallgatja.

Én sajnos nem tudok elvonatkoztatni ettől,ha nem is hallom,elég tudat,az is ha ők nem szólnak egymáshoz,már nem érzem olyan jól magam.Mert az érzem,hogy nincs békesség és harmónia.


Tudom,hogy ez nem jó tulajdonság...

De nem tudom hogyan lehet ezen változtatni...

2014. dec. 4. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyat kell keresni aki kb pont ilyen mint mi. És akkor jó lesz.


Ami nagyon fontos azt úgyis MEGBESZÉLJÜK egymással... A többi meg nem fontos.


De egyre vigyázz: ne közönyös emberrel gyere össze

2014. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A legtöbb embert viszont taszítja ez.


nem is közönyösségnek nevezném,inkább félelemnek,vagy nem tűr ellentmondást.Vagy nem tudom....


Nem is tudom,hogy kapcsolatban mit várnak el egymástól az emberek.Ha nyugalom van az sem jó,de ha meg folyton vitatkoznak az sem...

2014. dec. 4. 12:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Veszekedni mindenhol szoktak, de nem mindenki olyan éretlen, hogy ok nélkül hisztizzen. Kiállni magadért és őszintének lenni pedig az önállóság része, azt párkapcsolattól függetlenül is meg kellene tanulnod.
2014. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem, sokféle ember van, magadhoz hasonlót kell találni, vagy olyat, aki értékeli ezt a jellemvonást. Én soha nem jöttem ki a minden vitát elkerülő, vagy a "halvérű" emberekkel párkapcsolat szempontjából, de ismerek olyanokat, akik ilyet választottak.

Úgyhogy ez szerintem inkább csak idő kérdése, hogy mikor találsz hozzád illő párt.

2014. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erőszakosak és manipulátorok is bőven vannak, akik ezt kihasználják.
2014. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!