Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fog múlni? Nagyon rossz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni? Nagyon rossz ez így és alig bírom idegekkel, álmomban is előjön.

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy előző barátnőm szakított velem (osztálytársam), azóta nem igen álltunk szóba egymással. Három hónapja van egy új barátnőm, akivel nagyon jól elvagyok, de valahogy mégis hiányzik mellette az exem, egyre jobban. Látom h néha követ a tekintetével, és sokszor rajta jár az eszem. Mostani barátnőmnek persze azt állítom be h nem törődök vele meg hidegen hagy, de nem tudom nem észre venni. Iszonyúan szerelmes voltam belé egy éve, az volt az első nagy szerelemem és így hogy napi szinten látom, nem hagynak nyugodni az emlékek. Van hogy amikor a barátnőmmel vagyok, azt képzelem el hogy az exemmel vagyok... Annyira jó volt vele, azthittem már réges rég kihevertem, de most hogy mással vagyok nagyon nehét lett ez... 18/F
2014. dec. 4. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Ezért nem kell osztálytárssal/munkatárssal kapcsolatot kezdeni.
2014. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a jelenlegit, hogy legalább esélye legyen találni egy olyan embert aki szereti. Te még a másik nőt szereted és nem ám kicsit.
2014. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen,nem kellett volna új kapcsolatba kezdeni...így hogy még az ex benned van..


ÁLmomba nekem is előszokott jönni az exem,miközbe már uj párom van,akit szeretettem..Most viszont szakítottunk,és folyamat az exemmel álmodok...Hol azt,hogy újra együtt vagyunk,hol azt hogy neki már van valakije..Olyan jó reggel erre kelni...


Azt mondom,hogy szakíts a lánnyal...előbb tedd túl magad az exen..aztán jöhet az új kapcsolat :)Igaz nehéz lesz ha mindennap látod.. :(

2014. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyita nehéz 😢😢
2015. jan. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!