Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy Én vagyok a "férfi" a kapcsolatunkban. Vélemények?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Nemrégen "ünnepeltük" a fél évet. Én megleptem valamivel amit nagyon szeretett volna, Én viszont semmit nem kaptam. Nem azt mondom, hogy vegyen nekem valami drága ajándékot, de egy 60 ft os csokinak is örültem volna. De ez mindíg így van sajnos. Megszoktam lepni sokszor. Én hívom el moziba, vacsorázni, boltban nagyon sokszor Én fizetek. Nem vagyok pénzéhes r.banc de már nem érzem magam nőnek emiatt. Jól esne ha meglepne Ő is. Mondjuk csinálna nekem egy forró fürdőt vagy valami hasonlót, nem kell venni nekem semmit.

Neki előttem nem volt kapcsolata még.

Olyan nehéz erről beszélni, bánt a dolog. Névnapomon sem köszöntött fel..

Csak normális válaszokat szeretnék!!

23L/ 26F


2014. dec. 5. 11:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ezt mond el neki is...mert ha nem jó a kommunikáció akkor marad ez az állapot...
2014. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%

Az a véleményem, hogy képtelen vagy kinyitni a szád. Ne ide gyere, te szerencsétlen, hanem vele beszélsz. Vele, érted?

Neki mondd el, mi bánt, neki mondd el, mit vársz el.

2014. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

te nem férfi vagy hanem a csicskája..

Mi az hogy te fizeted a mozit is térj már észre kihasznál!

Nekem nem kéne ilyen pasi.

2014. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ne szerencsétlenezz, Ő ezt természetesnek veszi és nem érti meg amit mondok!!!!
2014. dec. 5. 11:48
 5/27 anonim ***** válasza:
Tehát már beszéltél vele erről?
2014. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam nagy vonalakban beszélni erről, de azt nem mondhatom Neki, hogy Te figyelj már vegyél Te is nekem valamit, meg fizess a boltban, és légyszi ne 20 ezres ajándékokat kérj mikor én 200 ft os tábla csokit nem kapok..
2014. dec. 5. 11:50
 7/27 anonim ***** válasza:
A pasiban van a hiba ezek ösztönösen jönnek egy férfinál...(ok ha nicsncs gyér vagy állástalan az más de akkor is meg tudna lepni)
2014. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést a válaszokkal együtt olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

lehet nálad is ugyanez a helyzet...

2014. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki hogy ez neked rosszul esik? Tudom hogy rossz beszélni róla, de muszáj lesz na nem jön rá magától. Lehet hogy ő ezt látta otthon is, ha meg még kapcsolata sem volt előtted akkor nagy az esélye hogy azt sem tudja hogy kell bánni egy nővel rendesen.

A tudtára kell adnod hogy ez így nem jó. Ha meg ezután sem érti meg akkor valami baj van vele, ebben az esetben lehet jobb lesz másik faszi után nézned.

2014. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, Többet keres mint Én.Kb kétszeresét. Októberben felmondtam és a tartalék pénzemből voltam, 2 hete van újra munkahelyem. Tudta, hogy nincs most annyi pénzem és még is engedte, hogy fizessek
2014. dec. 5. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!