Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy Én vagyok a "férfi" a kapcsolatunkban. Vélemények?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Nemrégen "ünnepeltük" a fél évet. Én megleptem valamivel amit nagyon szeretett volna, Én viszont semmit nem kaptam. Nem azt mondom, hogy vegyen nekem valami drága ajándékot, de egy 60 ft os csokinak is örültem volna. De ez mindíg így van sajnos. Megszoktam lepni sokszor. Én hívom el moziba, vacsorázni, boltban nagyon sokszor Én fizetek. Nem vagyok pénzéhes r.banc de már nem érzem magam nőnek emiatt. Jól esne ha meglepne Ő is. Mondjuk csinálna nekem egy forró fürdőt vagy valami hasonlót, nem kell venni nekem semmit.

Neki előttem nem volt kapcsolata még.

Olyan nehéz erről beszélni, bánt a dolog. Névnapomon sem köszöntött fel..

Csak normális válaszokat szeretnék!!

23L/ 26F


2014. dec. 5. 11:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

ezt ne hasonlítsd ahhoz utolsó sztem, ott egy olyan személyről volt szó, aki munkanélküli, s csoda, h elbírt utazni a semmi pénzéből hozzád, ja, és, ha egy pesten unja magát, akkor mi értelme lenne egy kisvároshoz neki?

neki lehet, h nem az számított, h kivel van sajnos.

2014. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A semmi kis pénzéből csak a buszjegyre kellett költenie amikor hozzám jött, és abból sem teljes árút hanem diákot kellett csak venni. És ha akart volna, mehetett volna dolgozni.

Szerintem nem volt nagy kérés, hogy tegyen valamit ő is a kapcsolatért,, főleg mert soha nem kértem, hogy helyettem fizessen bármit. És képzeld, pesten is lehet unatkozni, és egy kisvárosban is lehet tartalmasan eltölteni az időt.

És amikor megemlítettem többször ezt a problémát, semmi próbálkozást nem láttam arra, hogy ezen változtatni akarna.

2014. dec. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

csak a semmiből elég nehéz a jegyet is megvenni 200km-re, de ezenkívül azért próbált belefizetni a dolgokba is, ha nem is volt annyira észrevehető.

próbálkozást pedig volt, csak mielőtt lett volna vmi, akkor munka miatt lemondva, én pedig repültem.

kisvárosban te meghaltál volna sztem, ha pest neked uncsi, de más az ingerküszöb az embereknél az biztos. nekem pl. egy Duna látványa, meg egy Margitsziget nem uncsi még akkor se, ha csak kimegyek oda, neked az.

2014. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem Pest uncsi, de ha már 8órát utazok, akkor gondoltam lesz vmi előre eltervezett program is, nem az út széléről nézni a hogy a Dunában úszik a szemét. Te sem akartál az állatkertbe menni, mert 'nem akarok majmokat bámulni egész nap'. Egy padon ülni persze sokkal jobb. De szerintem ezt nem itt kéne megvitatni, mert a részletek nem tartoznak másokra.
2014. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem itt kéne, de te kezdted el.


Bocsi, h nem bírok menni egész nap, s le kell ülni a vége felé kicsit, miután mentünk több órát.


Én pl. sehol nem szeretek több órát egyhuzamban mászkálni, az állatkertben sokkal jobb lett volna leülni a büdös állatok között tutira, főleg, h nem először mentél volna oda.

S bocsi, h nem ismerem Pestet annyira, h hova lehetne beülni kb. a semmiből venni is vmit. Mert kb. semmi nem volt nálam, sajnálom.

2014. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én csak egy normális választ írtam a kérdésre, te kezdted a magyarázkodást meg a személyeskedést.

Persze, az állatkertben csak büdös állatok vannak...nem közöttük kell leülni. Igen, nem először mentem volna oda, és nem is utoljára. De legalább volt valami ötletem, hogy mit csináljunk, pedig nem sokszor voltam Pesten eddig.

Nem ismered Pestet? Évekig naponta jártál oda. És mégis hogyan gondoltad, hogy pénz nélkül mész bárhova? Mit gondoltál, mit csinálunk egész nap? Nézzük az autókat, ahogy mennek? Annyi pénz nem volt nálad, hogy megigyál vmit, vagy egyél vmit a barátnőddel (természetesen úgy, hogy az ő részét nem neked kell fizetned...) Más csajokkal persze el tudtál menni inni meg hasonlók. Úgy, hogy az egészet fizetted. Érdekes, akkor ismerted Pestet? És én ezt a vitát lezárnám.

Látod, kedves kérdező, ilyen az amikor valaki magára ismer az egyik válaszban... Vigyázz, hogy a ti dolgaitok ne durvuljanak el ennyire.

2014. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyrészt szar nem fizetni vkinek a cuccát, másrészt te könnyebb helyzetben voltál/vagy lakásrésszel a városodban, ahol egyébként semmivel se csináltunk több mindent, mint velem pesten, elvoltunk nálad, s én is utaztam hozzád több órát, h tv-zünk elég sokat, meg semmit ne csináljunk, ja és még lenne sok minden, de azt már tényleg nem itt kéne, szóval ne kéne úgy beállítani, mint a legnagyobb péló a földön, más az ingerküszöb, én örültem neki, h veled vagyok, te annak örültél volna, ha pénzes pasi vagyok, hát sajna nem vagyok, sorry.
2014. dec. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!