Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy Én vagyok a "férfi" a kapcsolatunkban. Vélemények?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Nemrégen "ünnepeltük" a fél évet. Én megleptem valamivel amit nagyon szeretett volna, Én viszont semmit nem kaptam. Nem azt mondom, hogy vegyen nekem valami drága ajándékot, de egy 60 ft os csokinak is örültem volna. De ez mindíg így van sajnos. Megszoktam lepni sokszor. Én hívom el moziba, vacsorázni, boltban nagyon sokszor Én fizetek. Nem vagyok pénzéhes r.banc de már nem érzem magam nőnek emiatt. Jól esne ha meglepne Ő is. Mondjuk csinálna nekem egy forró fürdőt vagy valami hasonlót, nem kell venni nekem semmit.

Neki előttem nem volt kapcsolata még.

Olyan nehéz erről beszélni, bánt a dolog. Névnapomon sem köszöntött fel..

Csak normális válaszokat szeretnék!!

23L/ 26F


2014. dec. 5. 11:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfi-nő identitás kérdése, hanem udvariasság, figyelmesség, kedveskedés. Talán nem tanulta meg otthon, hogy ez mindenféle társas kapcsolathoz hozzátartozik.
2014. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Úristen. :D


18/F

2014. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

ha otthon nem is, nem látott ez még egy romantikus filmet, nem volt egy haverjának se csaja?!

hát komolyan...

2014. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó, már ne is haragudj! 26 évesen így viselkedik? Pff... A kifogásokhoz nagyon értenek. Neked gondolom ez nem esik jól, hozzáteszem, jogosan. Te se kíméld a lelkivilágát, nyugodtan mondd el neki, amit ide leírtál. Később csak rosszabb lesz.
2014. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy önző alak. Ne áltasd magad: ez nem tudatlanság. Vannak persze, akik ennyire alul teljesítenek szociális értelemben, de azoknak nem szokott barátnője lenni. Ha mégis csak vakságról van szó, akkor meg nem hiszem, hogy érdemes hosszú távra tervezni valakivel, aki ennyire nem figyel oda rád...
2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta vagytok együtt? Szerintem a pasi nagyon felejtős. Vagy tedd ki a szűrét, vagy viselkedj te is úgy, mint ő. Akkor bezzeg lehet fel tűnik neki és majd követeli rajtad.. De ez nagyon gyenge a pasitól. Én is voltam így, a rengeteg kifogás, a sok magyarázkodás, veszekedés, beszélgetés...NEM ÉRi meg. Ha nem akarja, nem teszi. Ennyi. A pasi hülyére vesz és kihasznál. Jól írtad a kérdésedben. Te vagy a férfi, mert te udvarolsz, te törődsz vele. (Persze, itt nem arra gondolok, hogy a nőnek nem kellene ezt tennie, ez már túlzás.)


23L

2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

na ez szívás, ha nem tehetné meg, akkor megérteném a dolgot, de így nem igazán.

vkinek vastag a bőr a képén, nem is tudom mi hiányzik belőle, de vmi jó dolog nagyon.

2014. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy tedd ki mint a macskát szärni.


Ez nem az anyagiakról vagy nemi szerepekről szól, hanem a kihasználásról. Működhetne úgy is, ha te lennél "férfias szerepben" ő meg "nőiesben". De ez nem az. Ez kérlek kihasználás minden téren. Ez az ember nem szeret téged.

Azért van veled, mert amellett, hogy a szeretője vagy, még anyagilag, és ahogy elnézem érzelmileg is kiszolgálod, ő meg hagyja.


Személyes tapasztalatból mondom, kár volt rá áldozni azt a fél évet.

2014. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
az is lehet, h csak simán hülye, nem?
2014. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Nekem is volt olyan problémám, hogy úgy éreztem, én vagyok a férfi a kapcsolatban, mindig nálam találkoztunk, én gondolkodtam, hogy mit csináljunk, mikor tudunk találkozni, ha találkoztunk akkor meglegyen minden. Amikor szóvá tettem, hogy talán néha fordítva is csinálhatnánk, az volt a válasz, hogy ez akkora kérés, mintha azt akarnám, hogy Hawaiira vigyen...mert köztünk társadalmi különbségek vannak...
2014. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!