Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körberágtam már itt az extémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körberágtam már itt az extémát, csak egy utolsó kérdésem maradt. Szerintetek ha jóban szeretnék lenni a volt barátommal, nem baj, ha nem beszélünk minden nap?

Figyelt kérdés
Mikor én egy barátságot magam elé vizuálok,más ugrik be,de nyilván fiú-lány közt másképp megy.Nem kellenek az "ex nem lehet barát"megjegyzések,mert igenis szeretnék jóban lenni vele.:)

2014. dec. 5. 23:47
 1/7 To7ka ***** válasza:
Persze, annál egészségesebb minél ritkábban.:)
2014. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen cuni, és majd attól fog működni, hogy te eldöntöd.
2014. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is vagyok jjóban exemmel. az elején tarts távolságöt. később barátkozzatok.
2014. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megdöglött a cica,de azért tartsuk meg. ;)
2014. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Három hónap telt el a szakítás óta.Gratulálok. Meg is írtam,hogy a feltett kérdésre várok választ,nem magára a témára.Annyi okos ember van itt is.Semmit sem tudtok,csak írjátok az egyébként marhára nem a kérdésre választ adó kritikákat.Puzsér Róbertnek érzitek magatok?
2014. dec. 6. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, picit furcsa a kérdés. Minden barátoddal minden nap beszélsz? Vagy mindenkivel, akivel jóban vagy, minden nap beszélsz? Van olyan barátnőm, akivel heti egyszer tudunk beszélgetni, volt, hogy külföldön volt, nem igazán ért rá, akkor még ritkábban. Az ember sokszor még a testvéreivel sem tud minden nap beszélni.


Szóval nem igazán értem, hogy honnan jutott eszedbe, vagy mire alapozod, hogy az exeddel viszont minden nap kellene beszélgetned.


Nem tudom, van-e barátnője és mennyi idősek vagytok, de ha később lesz egy komolyabb kapcsolata, ha már nem tinik vagytok, esetleg családja, nem is fog menni ez a "minden nap trécseljünk az exeinkkel" dolog.


Jóban lenni valakivel azt jelenti, hogy kedveljük és ha úgy adódik, szívesen beszélgetünk vele. De miért kellene minden nap? Annyi minden nem is mindig történik az emberrel, hogy minden nap legyen téma.

2014. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!