Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatot kérjek a pasimtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek a pasimtól?

Figyelt kérdés

Általában kedves vagyok, szelíd a barátommal. Arra viszont harapok ha valaki a magánéletemben turkál. Egyszerűen csak nem szeretem, annak ellenére hogy nincs takargatni valóm.

Előbb megpróbálta meglesni a facebookom, kíváncsi volt hogy kiknek a dolgait nézegetem, levelezést stb. Rádörrentem és lecsaptam a labtopot. Nagyon kiakadt hogy miért vagyok agresszív. Ő csak kedvesen bele akart kukkantani. Jajjj istenem, tudom gyerekes! De légyszi írjátok meg ha tényleg én voltam görény vele. Már ehhez egyszerűen nincs agyam se türelmem mérlegelni időnként.


2014. dec. 9. 00:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írja, hogy a fáccse probléma lehet a kapcsolatban. Szerintem azért, mert mostanában annyira a gép előtt éldegélnek egyesek, hogy a valósággal nem foglalkoznak közben. És rohadt szarul tud esni, hogy reggeltől estig mindenki mással fészbukozik a párod, miközben együtt vagytok és foglalkozhatnátok egymással. És itt nem arról van szó, hogy ki féltékeny, meg ki nem. Az már csak a ráadás,hogy kínjában egy pasi elkezd kombinálni hogy mégis mi a f... olyan fontos a fészbukon, kivel beszél, hogy inkább ott dekkol egész nap, ahelyett, hogy vele foglalkozna. De aztán ha mélyebben megkapargatnánk a kérdést kiderülhetne sok más lelki probléma.
2014. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam facebookozni. Pont hogy ő ül egész nap a gép előtt és akkor már azt hiszi hogy az én idővonalam is tele van titkos események tömkelegével amiről esetleg elfelejtettem szólni. Pont ez idegesít hogy nem bízik bennem, de megyek és bocsánatot kérek ezt tényleg túlreagáltam.

Magánszférának szerintem kell hogy legyen létjogosultsága az ember életében, nem a nők hisztis kiváltsága. Persze egy kapcsolatban nem kell hogy legyenek titkok, de ahhoz szerintem nincs köze hogy pl.: az exemmel milyen kellemes, meghitt beszélgetést folytattam x éve ami már annyira sem érdekel hogy kitörölni is elfelejtem vagy hogy milyen világnézetem volt pár éve, milyen elvek foglalkoztattak, radikális/liberális/elvont stb dolgok, mennyire voltam perverz stb egyszerűen már jelentéktelenek de akkor se tartozik másra.

2014. dec. 9. 01:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy belekontárkodjon akkor véd le úgy a gépedet, hogy ne tudjon hozzáférni a fiókodhoz. Ilyen egyszerű.
2014. dec. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát. Érdekes irányt vett közben a válaszadók okfejtése. Érdemes elgondolkodunk rajta hogy mi minden bomlassza még észrevétlenül az emberi kapcsolatainkat.
2014. dec. 9. 01:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Na állj! Akkor a srácod érzelmi intelligenciájával van egy kis bibi. Bizalmatlankodik, görcsöl, hogy megtartson, holott semmi oka félni és pont ezzel taszít el magától :) jellemző. Nagyon óvatosan beszélgess el vele, mert a férfi egó és hiúság veszélyes terep. :)


23 F

2014. dec. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
A te privát szférád nem része a kapcsolatotoknak? :) Ha lenne barátnőm, az összes létező üzeneteimet végigcsekkolhatná, nem lenne semmi dugdosni valóm előtte, merthogy egy kapcsolat lényegében erről szól. Vagy nem? Persze lehetséges, hogy ez túlságosan konzervatív hozzáállás egyeseknek. Mellesleg ha a leendő barátnőm kiakadna, ha megnézném a leveleit, egyből bogarat ültetne a fülembe, hogy valami "nincs rendben". Elgondolkodnék rajta, hogy vajon tényleg szeret-e, s vajon tényleg megbízhatok-e benne.
2014. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De el vannak itt egyesek tévedve a FB-vel kapcsolatban.. az nem társkereső, h ne használjam, ha van párom! Képeket, zenéket, videókat osztunk meg, pl nekem aligha van egység a telómon, inkább FB-n beszélünk meg dolgokat a haverokkal, barátokkal. Mert nekik sincs igazán. Olcsóbb a FB, ráadásul mi a sulis cuccokat is egy csoportba töltjük fel, sőt, a tanáraink is fent vannak, őket is gyorsabb ott elérni.


Kérdező, szerintem ne kérj bocsánatot a semmi miatt, hanem értesd meg vele, h van olyan szó, h privát szféra.

2014. dec. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!