Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a páromnak karácsonyra? Semmi ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Az a problémàm hogy már nem tudom eldönteni minek örülne. 22éves szòval már nem tinifiù. A parfümös-tusfürdős-ruhás kombináciòt már lelőttem és már bem tudom hogy minek örülne. Kérdeztem tőle is a szokásos válasz jött rá: nem kell semmi.

Szòval ha lenne ötletetek megköszönném a tanácsokat! :)


19L


2014. dec. 9. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Adj neki szeretet inkább.
2014. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam agyalni :D járom a plázákat s amiről ö jut eszembe leíom h hol van mennyiér és mi... majd agyalok egy picit és megveszem aminek szerintem legjobban örülne :D Írtad hogy a ruhát lelőtted.. ruhából sosem elég, abból mindig van új, szebb, divatosabb :)) ötleteim pl: poló, karácsonyos egyedi zokni, egyedi képes-szöveges képek, neves ajándékok(türcsi,plüss stb)., könyv, dvd, bögre stb...
2014. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem az a lényeg hogy mit kapok.Hanem az hogy attól kaptam akit szeretek.Hidd el,bármivel is leped meg,örülni fog.Bár ha análvibrátort veszel neki amit valaki tanácsolt akkor nem biztos:)
2014. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem kér, vegyél fel szexi fehérneműt, kösd át magad egy szalaggal, mondván te vagy az ajándék.


Vagy főzz/süss neki valamit.

2014. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig értelmes válaszokat sokat segítettetek! :) Akik pedig haszontalan kommentekkel rukkoltak elő azoknak meg üzenem hogy vegyék ők meg azt a saját párjuknak!

Mindenesetre körülnézek és majd meglátom még egyszer köszönöm szépen azoknak akik próbáltak kedvesen segíteni! :) Persze tudom, hogy nem ide való a kérdés(akinek ez szúrta a szemét),bár egyik témakörhöz sem, ezért i8nkább ide írtam ki mert ehhez áll a legközelebb.

2014. dec. 10. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!