Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik félnek nehezebb a szakítás után?

Figyelt kérdés

arra gondolok,hogy aki szakított,vagy aki akivel szakítottak,mert mondani mindent lehet,de valaki még magának se ismeri be,hogy szereti a másikat,legfeljebb elnyomja az érzéseit,ezért kérdezem.

Barátnőmmel az utóbbi időben sokat veszekedtünk.

Megígérte nekem,hogy nem megy el valahova,de sajnos mégis,a barátnőjének volt a szalagavatója,és ok oda szép hogy elmegy,ez nem is zavart,csak utána buliba is elment,mikor megbeszéltük előtte pár nappal,hogy nem megy,ezen csúnyán összevesztünk,de estére lenyugodtam,és elmentem,tényleg nem azért,hogy veszekedjünk,csak látni akartam őt,és bocsánatot kérni,amiért vitáztam ezért vele. így is történt találkoztunk buliban,minden szép volt ölelgettük egymást,táncoltunk minden. csak többet ittam sajnos,mit kellett volna,és durva dolgokat mondtam neki,kijött belőlem az idegesség. és haza jöttem,másnap bocsánatot kértem tőle személyesen,de azt mondta sajnálja de vége,mert már nem szeret,és fél tőlem.

de sose bántottam őt,meg nem is terveztem. nem volt olyan sok barátnőm,de egyiket se bántottam,nem hanyagoltam el,nem csaltam meg,mégse tud ő megbocsájtani,vajon miért?

Az a baj,hogy ha akarnám se tudnám elkerülni,mert egy házban lakunk(4 emeletes) és szinte minden nap találkozunk. nagyon hiányzik,és szeretnék vele kibékülni,de anyukája azt kérte,hogy engedjem el,és hagyjam békén,ha szeretem,és akkor mindent jóvá teszek. de nem tudom elengedni,őt szeretem a legjobban a világon!

Látszólag minden rendben rajta,ugyan úgy viselkedik,mint mikor együtt voltunk,nem látom azt a nagy szenvedést az arcán,vagy szomorúságot. kérdeztem tőle miért van ez? azt mondta,hogy nem fog mások előtt sírni.

Tudom,hogy a legtöbben azt tanácsolják most,hogy hagyjam békén,meg felejtsem el. de hogy lehet valaki ennyire közömbös,mikor előtte napokban meg azt mondta hogy tőlem szeretne egyszer babát,meg 60 évet szeretne kezdésnek.


2014. dec. 9. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a legtöbben inkább azt fogják tanácsolni hogy tanuld meg egy kicsit tagolni a mondanivalódat, mert amit idehánytál az fos.
2014. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, én is elhagynálak. Főleg mert egy buliban részegen akarod tisztázni a dolgokat... Ha problémátok van azt nem részegen kell tisztázni, hanem szépen egy nyugodt helyen megbeszélni.

Másik hogy ahol sok a veszekedés, ott valami nincs rendben, hiába kérsz mindig bocsánatot, a vitát nem tudod semmissé tenni.

Amúgy meg sok ember képes mosoly és közöny mögé bújni, hogy a többsegnek fogalma sincs róla min megy keresztül.

2014. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Akivel szakítottak,annak nehezebb.Ezt vettem észre a saját és az ismerőseim tapasztalataiból...


Nem akartad elengedni buliba.Utána mentél a buliba,nem azért, hogy bocsánatot kérj, hanem hogy megnézd ugyan mit csinál. Nem csoda,ha fél tőled. Csúnyákat is mondtál neki,magadra vess.


Majd találsz mást,és ő is.


Simán megváltozik annyira valaki,hogy utána az életbe ne akarjon látni,nemhogy babát az extől ...

2014. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig az érzékenyebb lelkületű szenvedi meg a dolgot.


Esetünkben én :)

2014. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ő nálam is érzékenyebb.

Amikor összefutunk úgy megy el mellettem,hogy végig a földet nézi,rossz hogy így állunk egymáshoz nagyon,és fáj.

Csak annyit szeretnék még kérdezni,hogy szerintetek mennyi esély van arra,hogy keres még engem,ha békén hagyom,és nem keresem már? elmondtam neki őszintén az érzéseimet,de folyton azt mondta,hogy nem akarja folytatni,mert fél tőlem. mondtam pár olyan dolgot amit nem kellett volna,de igazságtalannak tartom őt. mert szüleivel is összeszokott veszni csúnyán barátnőivel is,nekik mégis megtud bocsájtani,nekem meg nem. én mindent megtettem,hogy kibéküljünk. nem könyörögtem nem alázkodtam meg,csak elmondtam neki,hogy nagyon szeretem őt,és hiányzik,szeretnék kibékülni. a többi már nem rajtam múlik.

2014. dec. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!