Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Veletek szokott ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában olyat csinál hogy a kezével nagy erővel az arcom felé suhint, az arcom előtt megállítja a kezét. Majd röhög, vagy csak úgy tovább megy. Mondtam neki ne csinálja, ez félelmet kelt bennem. Múltkor is, éppen álltam, főztem, oda jött és ilyet csinált, halálra rémültem.
2014. dec. 9. 12:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
hiaba 30 eves, gyerekes.
2014. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
szerintem csak te veszed túl komolyan, nem kell ennek a hátterében keresni semmit. Csak poén, lehet hogy más viccet sem értesz
2014. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy lenne más, mert ő fél attól hogy elhagyom az ünnepek előtt.

kedves utolsó! neked abban mi a poén mikor valaki oda megy hozzád és úgy csinál mintha meg akarna ütni????

2014. dec. 9. 12:25
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

ez nem vicc...próba...mennyire bízol benne...ha azt hiszed megütne akkor nem bízol benne eléggé...


ugye van a hátradőlős-elkapós teszt is...csak ott előre számít rá az alany...


pl a halálosabb iramban kocsival volt egy ilyen bizalom teszt, csak ugye ott nagyobb volt a tét...

2014. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nagyon érdekes próba... eddig egyik exem, sőt, egyik ismerősöm, családtagom, barátnőm se csinált velem ilyet... csak pont ő...
2014. dec. 9. 12:42
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem poénos. Pláne nem főzés közben. Ha 30 évesen ilyet csinál, miközben a szeretett párja a forró tűzhely körül matat, az .....vagy, nagyon buta, gyerekes, vagy nem érdekli mi lesz veled.

Mondom. Helyedben lábon önteném a nem forró, de kellően meleg levessel. Hát-ha észbe kap.


Egyébként megválaszoltad.:

Pénz hiány. Nem érzi magát férfinek, most, hogy nem tud kenyérre valót keresni. A következő a depresszió lesz.


Asszem' 7-es voltam.

2014. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
érzem hogy lelkileg instabil... pláne, hogy mikor jöttem el tőle, még sírt is. sose láttam ilyennek.
2014. dec. 9. 12:47
 18/29 anonim ***** válasza:

mert nem ismerték ezt a tesztet...van olyan akit úgy gyógyítottam ki a félelméből (félt, hogy a párja megpofozza), hogy ezt alkalmazta, csak amikor lelassított utána megsimította az arcát...hogy jó élményként könyvelje el...


a tesztről meg a "gyógyításról" is olvastam...én is teszteltem így a barátnőm (végén megsimogattam), mert azt mondta megbízik bennem, viszont rájöttem ilyen téren nem...képes azt hinni, hogy megütném...pedig soha nem ütném meg...szóval az ember szavakban hazudhat még ha nem is tudja...van egy pár ilyen teszt...pl a hátradőlős-elkapós teszt is ilyen...nem csak abban kell megbíznod, hogy nem csal meg...

2014. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

nem erről van szó, mert ha tesztelne, akkor nem menne tovább, és nem vágna pofákat hozzá, meg nem adna ki hangot is.

gyerekkoromban vertek, szóval ez elég kényesen érint engem, hogy a párom ilyennel szórakozik!

2014. dec. 9. 12:52
 20/29 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről...miért csinálja, és hogy esik ez neked...
2014. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!