Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Veletek szokott ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában olyat csinál hogy a kezével nagy erővel az arcom felé suhint, az arcom előtt megállítja a kezét. Majd röhög, vagy csak úgy tovább megy. Mondtam neki ne csinálja, ez félelmet kelt bennem. Múltkor is, éppen álltam, főztem, oda jött és ilyet csinált, halálra rémültem.
2014. dec. 9. 12:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Velem egyszer csináltak hasonlót, barátnőm, aztán sírva rohant haza, mert majdnem eltörtem a karját. Pedig csak annyi volt, hogy megijedtem, reflexből elkaptam a csuklóját és tekertem egyet rajta. Na, utána soha nem játszott ilyet.


Nálatok mondjuk más, a hatalmi vágyát rajtad éli ki - mivel az élet többi területén lúzernek (pl. pénze sincs) érzi magát. Te pedig hlye vagy, amiért hagyod.


Ülj le, beszéld meg, miért csinálja, magyarázd el neki, hogy NE, és adj utimátumot: ha nem szokik le róla, elhagyod.

Bár én szerintem már nyakon öntöttem volna a forró levessel, az ilyen fäß poénokat nem díjazom.

2014. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
minden ilyen és ehhez hasonló húzásáért szóltam már neki. de olyan mintha a falnak beszéltem volna, nem érti hogy miért esik ez rosszul nekem, és miért ne csinálja. én ilyeneket nem csinálok vele. kiállok magamért, szépen szoktam elmagyarázni neki, mi a baj azokkal amiket művel velem, és ő sértődik be utána, vagy éppen folytatja, mint egy dedós. azt is felhoztam hogy szakítok vele, és csak röhögött egyet.
2014. dec. 9. 14:56
 23/29 A kérdező kommentje:
ja, és már 3. napja be van puffaszkodva...
2014. dec. 9. 14:57
 24/29 anonim ***** válasza:
ha a szakításon csak röhög akkor elég gyerekes...
2014. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
akkor fogtam magam, össze pakoltam, és mondtam elmegyek... ő nevetett. kivittem a cuccaim a folyosóra. elmentem a fürdőbe megigazítani a hajam, hogy elinduljak, és hallottam bezárta a bejárati ajtót... hogy el ne menjek.
2014. dec. 9. 15:03
 26/29 anonim ***** válasza:
hát vagy megbeszéled vele, vagy megszokod, hogy nem lehet vele ezeket megbeszélni, vagy keresel olyat akivel megtudod beszélni (elhagyod és mással jössz össze)...
2014. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
ha vita van, azt meg lehet beszélni vele, meg minden mást. de ezeket a gyerekes dolgait nem.
2014. dec. 9. 15:07
 28/29 anonim ***** válasza:
hát akkor jobbat nem tudok...próbáld ki mit reagál ő erre...
2014. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Oke. Ugy lesz ;)
2014. dec. 9. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!