Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom fő a bizalom, de 4 hónapig nem leszek itthon és ez idő alatt lehet hogy nem is talákozunk. Szerintetek megfog csalni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Így is már kicsit "fenyítve" érzem magam,egy jóképű fickóval dolgozik együtt,konkrétan a főnökével,nem mintha én nem lennék jóképű:),de félek hogy összemelegednek.Vannak fentartásaim a fönökével kapcsolatban,párszor találkoztam vele már.Kinézem belőle hogy megprobálja becserkészni valahogy,főleg ha megtudja hogy nem leszek itthon.

Nagyon ciki lenne bekamerázni a hálló szobát?:))

Amúgy jó a kapcsolatunk,de ennyi ideig nem voltunk még távol egymástól nem tudom hogyan fog reagálni az egész távollétemre.Szexuális életünk kieemelkedően jónak mondható,napi szinten szeretkezünk,van hogy napi 2-szer is.Ja és ne hurrogjatok le ha lehet,tudom páran lefogtok hogy miért nem bízom benne.Bizom,csak ilyen sokáig,nem voltunk távol egymástól.


27/F


2014. dec. 9. 15:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 16:00


Igazad van,de azért ide is feltévedhetnek.Vagy is ha a hálószobáról nem küld felvételt egy napig és éjszaka,vagy este amikor lefekszik,akkor már nem itthon aludt.Abból pedig kilet következtetni hogy vszinü hol.

2014. dec. 9. 16:05
 12/18 A kérdező kommentje:
Mármint ha a kamera este a megszokott időben nem kapcsol be,vagy egyáltalán másnap estig,akkor nem itthon aludt.Tehát dugni volt valahol.Márpedig nagyjából mindig ugyanakkor jön haza,ha ez az elmenetelem után kicsit megváltozik,5 helyett mondjuk 9 körül ér haza,vagy egyáltalán nem,akkor az már kicsit gyanús lesz.Szóval a kamera bekcsolási idejéből kitudod következtetni,mert ha mondjuk egész este nem kapcsol be,akkor a hülye is rájön hogy nem itthon aludt.Nyitott ajtól 180 fokos fokban a legkisebb mozgásra is csinál felvételt.
2014. dec. 9. 16:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Én melletted vagyok. Sztem jó ötlet. Te sem izgulnál annyit amíg távol vagy.
2014. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi hat hónapra szakadtunk el egymástól, egyszer se tudtunk találkozni (7500 km volt köztünk). Nem fogok hazudni, kegyetlen volt, alig telt az idő, de kibírtuk. Amikor csak lehetett, skypeoltunk, és számolgattuk a napokat. Ha igazán szeret, nem lesz baj, próbálkozhat nála akárki, nem fog engedni. A mi szexuális életünk is pezsgett, és azóta is pezseg. Akkor valahogy nem az járt az agyunkban, hanem hogy mikor ölelhetjük végre át egymást. A kamerát felejtsd el, de gyorsan! Megértem, hogy félted a kapcsolatod, meg minden, de na! Ne! Üljetek le, rágjátok át a témát, kibírjátok-e, vagy maradj inkább otthon, vagy már szingliként menj el. Sok sikert!
2014. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó ötlet a kamera.

Csak már túlhaladta ezt az idő.

Betörés elleni, biztonsági, "álcázott" IP kamerát keressél a neten, ami interneten bármikor ki- és bekapcsolható. (Természetesen felvenni is tud, és több helyiséget is szemel tart.)

Ez mindenképpen megerősíti a kapcsolatotokat, ha nem járkál félre a barátnőd.

Neki meg nem kell tudnia, hogy kamera is van benne, és elég ha csak annyit mondasz, hogy félted a betörőktől a lakást.

2014. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy ezzel élőben is meg tudod nézni akár egy okostelefonról is, ha valami történik a lakásban.
2014. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod, hogy ha a barátnőd 4 hónapig nem megy haza minden este az üres lakásba 5-re, akkor megcsal? Ennyire nincs élete? Én folyton a barátaimmal vagy a családommal lógnék, addig sem otthon bámulom a falakat. Lehet, hogy a barátnőd nem fog rájönni a kamerára, de ha igen, akkor nem lenne olyan nő vagy férfi, aki tolerálná, hogy megfigyelés alatt tartod, miközben azt hiszi, egyedül van. Az, amit te a nap 24 órájában egyedül vagy a haverokkal otthon csinálsz, feltétlen a barátnődre tartozna? Ha megcsalod, talán még azzal sem alázod meg ennyire. Komolyan, tedd oda azt a kamerát, én pedig remélem, hogy valamikor a 4 hónap végén megtalálja. Akkor legalább tiszta lappal játszotok, kiderül, melyikőtök jelleme nem passzol a párkapcsolatba. Írásodból te egy birtoklásmániás gátlástalan alaknak tűnsz, aki elvárja, hogy ne legyen élete mellette a párjának. Amikor neked épp nem volt párkapcsolatod, napi 2x k*khoz jártál? Miért gondolod, hogyha nem vagy a párod mellett, akkor annak ellenére, hogy szeret, meg fog kívánni mást, és mindenféle önmegtartóztatás nélkül rá is veti majd magát? Óriási önbizalomhiányod van. Tégy amit akarsz, de ha ezt megengeded magadnak, esély sincs rá, hogy pozitívan befolyásolja a párkapcsolatodat. Ha ennyire nem tudod uralni a beteges féltékenységedet, az nem csak a kamerákban fog megnyilvánulni.
2014. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
együtt vagytok még?
2016. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!