Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megkeresné velem az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkeresné velem az igazi apámat, akkor szeret? Vagy miért akar velem jönni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben az életem felfordult. Kiderült, hogy az a férfi, akit az apámnak gondoltam, nem a vér szerinti apám. Anya benne volt egy szerelmi háromszögben és apával maradt, a vér szerinti apám pedig elég nagy összegeket küld neki a mai napig, amiért tartotta akkor a száját és nem derült ki az egész. Ennyit tudok róla, mert anya nem valami segítőkész, azt mondja, jobb nekem, ha nem ismerem...

De szeretném megismerni és megtalálni. Ezért megkeresem. Viszont velem szeretne jönni az a férfi, akivel néhány hónapja bonyolult a kapcsolatunk. Amúgy gyerekkorom óta ismerem, csak nem gondoltam volna, hogy képes bármilyen emberi érzelemre, kb. olyan "maga az gonosz öltönyben, vagy V-nyakú pólóba". Tegnap ebéd közben elmondtam neki, hogy elutazom és megkeresem az apámat, erre mondta, hogy egyedül nem enged el és fél óra veszekedés után kinyögte, hogy akkor velem jön, akármerre is indulok.


Meg a hétvégém is rosszul sült el és Bécsben volt az ottani barátaival, hetek óta szervezték a találkozót és otthagyta őket, miattam. Azután még 8 órát vezetett, eljött értem Romániába, majd visszavezetett Pestig.

Pedig pont előtte vesztem össze vele azért, hogy nem kell annyira féltenie, megoldok mindent egyedül.


(Én most leszek 18 éves, Ő 33)


2014. dec. 9. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Istenem ha ez nem kamu menny orvoshoz. Kérlek
2014. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

*menj


Miért is?

Te még sosem hallottál korkülönbségről?

2014. dec. 9. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a nyelvtanleckét, hasznát fogom még venni, és itt meg is szűnt a segítő szándék.
2014. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megmondom, hogy ne kelljen a második rész végéig várnod: Vader az apád! Ne hallgad Ben Kenobira, elég hazudós.
2014. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszokkal tényleg sokat segítetek.
2014. dec. 9. 20:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerijtem fontos vagy neki, melletted akar lenni a bajban. Ritka az ilyen pasi, de a kora arulkodo, elarulja h erett gondolkodasu ferfirol van szo. Sztem szeret teged nagyon is.

L21

2014. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De ez a ferfi a parod??? Mert siman lehet ez apai gondoskodas is, ha erre meg nem gondoltal.. :/// ha nem jartok akk felreertettem a szitut. (Elozo voltam L21)
2014. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja és ez miből derül ki a fél órás vitából amit írt a kérdező? Vagy abból, hogy hazajött mert félt, hogy talán elhagyja a kérdező?


Egy szó mint száz jó lenne ha leszállnátok a földre végre és figyelnétek kicsit. Ezek a kapcsolatok milyen arányban sülnek el jól, pláne ilyen szülői háttérrel.

Nekem amúgy is maszatolósnak tűnik ez a családi háromszög. Biztos Obamának vagy a lánya vagy nem tudom.


Ettől függetlenül lehet tévedek és valóban szeret téged ez a férfi és ne érts félre úgy legyen legyetek boldogak, csak láttunk itt már épp elég ellenpéldát erre, hogy szóljunk, hogy ne csinálj hülyeséget.

2014. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtuk ki soha, hogy mi akkor most egy pár vagyunk, de az apjával nem csinál normális esetben olyanokat az ember, amiket mi szoktunk...

Nem neki kell félnie, hogy elhagyom. Bármikor találna százszor jobb nőt, mint én.

2014. dec. 9. 21:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Kicsit legyen már önbecsülésed légy szíves. Egyébként az elején a szakembert komolyan gondoltam. Lehet, hogy komoly önértékelési gondokkal küzdesz amit segíthet feloldani, ettől nem leszel bolond.

Na de mind1 úgysem fogod megfogadni.

2014. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!