Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek tényleg ennyi eszük van?

Figyelt kérdés

Elmondtam a barátnőmnek, hogy tényleg példaértékű a viselkedése, ahogy hozzám áll. A hazugság, a hitegetései, a a kirohanásai és a találkozók szempontjából... Tényleg mondom te aztán tudod, hogy kell valakit boldoggá tenni....


Reakció:

Édesem sajnálom


Pff eldobom az agyamat, senki nem kért rá hogy egy bunkó paraszt legyél velem aki lese szar és nem akar látni... és sajnálja, ez nála a szeretet...


2014. dec. 10. 10:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A szeretetet és a gyűlöletet egy hajszál választja el egymástól utolsó... Nem kívánom, hogy megtapasztald milyen valakit gyűlölve szeretni, ami folyamatosan billeg hol ide hol oda...
2014. dec. 10. 10:42
 12/19 anonim ***** válasza:

Érdekelne a barátnőd verziója is.

Ugyanis az exem kb ugyanezzel a véleménnyel volt rólam, amit te írsz.

De az, hogy ez miért lett így, persze nem beszélt, az ő szemétségeit függöny mögött kellett tartani. Szakított velem, mondván nekem ő úgysem jelent semmit, mert én le$zarom, és ő szegény szenvedő áldozat.

Persze ha ő annyira szeretett volna, nem jutunk idáig.

2014. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jaj ilyen forma csaj nekem is volt. Az én verziómban igazából azért voltunk együtt, mert még az eléjén jófej volt meg mindketten kanosak voltunk. Nem illettünk össze, de neki akkor is mindent szabad volt, a saját képére akart formalni. Volt, hogy azért akart szakítani, hogy térden állva könyörögjek, hogy ne hagyjon el, de (!) aztmondtam, jólvan jólvan eredj csak. Pár óra múlva sírva jött, hogy ezt nem is gondolta komolyan. Aztán a legvégén eltávolodtunk és csak össze járkáltunk. Mégegyszer nem kellene hasonló csaj, de akkor még meg tette.
2014. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hat iutan te is ironikusan mondtad ("peldaerteku az pozitiv jelzo") lehetmo is szarkasztikusan sajnalja:D


minek vagy egyutt, ha csak sertegetni tudjatok egymast?

2014. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni!

Én egyenes embernek gondolom magam,ha valami probléma van a párkapcsolatunkban akkor a tudtára adom kulturáltan....válasz vagy nincs,vagy pedig ez is amit a barátnőd írt,hogy sajnálom.


Persze sok sok ilyen után meg már egyből felhúzom magam ezen a semmilyen viselkedésen.

Azt javaslom neked,hogy vedd át az irányítást,és éreztesd vele,hogy amiket tesz,annak igen is következménye van. Mert ha mindig elintézi ennyivel,te pedig mindig megenyhülsz,akkor teljesen magadba fogsz fordulni,úgy fogod érezni semmit nem érsz,nem kapsz tiszteletet.


Én csak a saját tapasztalataimat írom neked....

2014. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

A 12nek is igaza van,az sem mindegy,hogy a lány miért ilyen. Lehet hogy a megfelelő pillanatban te sem jól reagáltál neki sokszor,és neki ez csak egy válaszreakció.

2014. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ő csak szimplán önző és le se szar...
2014. dec. 10. 12:54
 18/19 anonim ***** válasza:
És akkor miért is vagy vele?
2014. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki rinyal, de nem valtoztat, annak meg nem faj elegge...
2014. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!