Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
4éve együtt vagyok a párommal jóban és rosszban,de azt hiszem mélypontra került a kapcsolatunk egy helyben toporgunk se gyerek se eljegyzés ,8 hónapja költöztünk el a szülőktől elkezdtem dolgozni és megismerkedtem egy sráccal azóta találkozgatunk,komolyabb mint a mostani párom és egy hullám hosszon vagyunk sok mindenen keresztül ment ő is,megkockáztatnátok egy újat?
2014. dec. 10. 15:24
 1/6 anonim válasza:
Nem.. Én maradnék a régivel
2014. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az, amit neked kell tudni. Ha a régiben már nem látsz fantáziát, az új fiú pedig nem csak fellángolás, akkor meg lehet próbálni. Azért merek ilyet javasolni, mert a környezetemben nagyon sok lány ragad bele egy-egy sokéves kapcsolatba. Próbálják életben tartani, hogy aztán még pár év után szétmenjenek, ahelyett, hogy az elmúlt idő alatt találtak volna valakit, aki többet akar tőlük, mint egy lapos kapcsolatot. Szerintem gondold végig, mit szeretnél a jövődtől! Hogy látod magad mondjuk három év múlva? Van annyi a jelenlegi kapcsolatodban, hogy érdemes legyen megtartani? Esetleg a pároddal is beszélj a jövőtökről.
2014. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S miért mondják a lányokra, hogy riban.cok... Ha van 4 éve párod minek találkozgatsz másik palival? Neked hogy esne, ha a pasid egy csajjal találkozgatna? Mint a majmok úgy viselkedtek.. Addig nem engeditek el az egyik ágat, amíg nem fogjátok elég biztosan a másikat.. szánalom vagy. Gondolkozz el magadon!
2014. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem h problémák voltak a kapcsolatba,miért nem volt annyi benned,hogy leültök,és elmondod neki?? Bár az exemből kiindulva..Ő se volt különb..


Miért nincs eljegyzés,miért nincs gyerek?? Nem szoktatok a pároddal erről beszélni??

2014. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretne semmi hasonlót a közeljövőben èn viszont igen, és beszèlni erről nem akar !
2014. dec. 10. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

De vajon mi miatt? Volt egy rossz tapasztalata? vagy mi miatt...


Szerintem ezt mindenképpen meg kell beszélnetek..vagy akkor zárjátok le,és mindketten találjatok olyat,akivel közös terveitek vannak,és ugyan olyanok.. :)

2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!