Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hosszabb távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hosszabb távú szeretői kapcsolatotok, házasság, vagy komoly párkapcsolat mellett, amiben sosem buktatok le, sosem derült ki?

Figyelt kérdés
köszi

2014. dec. 11. 15:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
7-dik válszoló: miért nem olyan palit választottál akivel mondjuk jó az ágyba s szexcentrikus is mint én és akkor olyan palihoz tudnál húséges maradni akivel jó lenne a szexualitás ;) én ha csaj lennék így tennék. ha szereted a szexet akkor egyértelmü hogy nem egy konzervativ palihoz leszel hűséges hanem olyanhoz akivel jó az ágyba, ezt én mint szexcentrikus pali mondom neked. csak jó tanács. ne legyél prüd pláne konzervativ mert az "olyan" paliknak ez nem jön be mivel azok a merész csajokat kedvelik akiknek mutathanak különféle agybeli trükköket esetleg némi perverziót. ;)
2016. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miquelnek:

"ő a legjobb nő, és soha nem cserélném el senkivel" - ezek szerinte annyira jó mégsem volt, h. ne bántsd meg szegényt...

2017. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!