Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy katonának vannak érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katonának vannak érzései?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy fiatalember, aki

-kb 25 éves

-kopasz

-izmos

-tudd csunyán nézni is,

-de mindig jó a kedve és ilyen "lelkis" ember

-se kutyája, se macskája (azaz senkije nincs)

Külsőre ugy néz ki, mint egy tipikus katona.


Na már most az illető volt felvételizni a katonaságon és ott beszélt egy tisztel....és, amit a tiszt mondott neki, az kicsit megváltoztatta az illetőt.


A következőt mondta:

"Egy katona SOHA nem mutatja ki az érzéseit, érzelmeit mások elött. Pláne nem ugy, hogy ezt más lássa, hallja vagy tudjon róla. Ha ki is mutatja az érzéseit, akkor azt ugy tegye meg, hogy senki ne tudjon róla"


Kérdezte az illető, hogy "miért?"


Erre a tiszt: "Mert akkor sebezhető a katona"



Na már most milyen ember lesz a katonábol ezek után?



#katona-érzés-érzelmek-felvételi
2014. dec. 11. 19:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

N azt jelenti, hogy nő vagyok, hisz 36 éves. :-)


Párom szeretett volna az lenni, de ettől függetlenül még lehet. Mint semmiben se ebben sem akadályozom/nám.

Mivel már jó ideje ismerem Párom, tudom milyen, igaz más, mint az eddigi megismert férfiak, emberek, mármint a hozzáállása, de nem gond. Ezt most itt és így nehéz lenne leírni. Amúgy nagyon jó ember, sokan szeretik, szerették meg, és Ő tud lelkizni is, ha olyanja van.


Amiket felsorolsz Párom nem ilyen.

Mivel én úgymond kész csomagot, (de rossz szó ez, de remélem érted), kaptam nekem nem okoz/na gondot, ha katona lenne mégis. Ha szeretne támogatnám.

De így erre kérdésre nem tudok válaszolni, mivel Őt ismerem már. Csak annyit, hogy ez személyiségfüggő, és tudja/akarja-e tolerálni a másik.

Hirtelen ennyi, de ha szeretnél írhatsz privátot.

2014. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Már azt legalább megtanultam, hogy


"Ami kocka azt guritjuk, ami pedig kör alalku azt cipeljük":)

2014. dec. 11. 22:46
 13/37 anonim ***** válasza:
Biztos, ha Te mondod. :-D
2014. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Én arra lettem volna a legjobban kiváncsi, hogy a korombéli hölgyek mit szolnak ehhez a dologhoz.


Mert tudjuk szerintem mindannyian, hogy mikor már az embernek, van férje és gyereke, akkor már támogatja a férjét mindenben.....na de egy velem egykorú hölgy még lehet nem igy látja a világot és a dolgokat.


Igy ha kérhetném a mai házifeladatt, hogy kérdezzétek már meg az ismerőseiteket (persze az se baj, ha illető nő :)))), hogy mi erről a véleményük.


Sokan már nem fognak ehhez hozzászolni, mert mint tudjuk, már nem ez a legelső kérdés a listába

2014. dec. 11. 23:31
 15/37 anonim ***** válasza:

Értem, Párom 26 éves. :-)

Még nem a férjem s nincs gyerek sem. De ez nem lényeg a kérdés szempontjából csak megjegyzem. Igaz viszont, hogy sokat tapasztaltam, máshogy állok a dolgokhoz.

2014. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
91%

kettes vagyok

"A nőknek egy katona, vajon ideális társ e?

- Nem lelkizik

- Nem mutatja ki az érzéseit, ha ki is mutatja (Ne adja Isten), akkor csak tömör és lényegretörő válaszokban.

- Kevesett időt tölt otthon a családjával, mert ugyebár vannak külmissziok is."

ezek engem egyáltalán nem zavarnának. kifejezetten nem szeretek lelkizni, nem vagyok érzelgős. nehezen viselem, ha valaki állandóan mellettem van még ha szeretem is. szerintem én jó katonafeleség lennék:)de azt hiszem a legtöbb nő nem bírná ezt hosszútávon

22/n

2014. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Na, most már megvan az asszony is :D
2014. dec. 12. 12:13
 18/37 anonim ***** válasza:
52%
Érzéketlen, közömbös, flegma nőknek tökéletes férj - lásd a 74%-ost.
2014. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Igen, és ezt pont egy 57%-os mondja.


Nem az a lényeg, hogy ki itt hány %-ot kap, mivel semmiből nem tart valakit "lepontozni".


Szerintem nincsenek érzéktelen nők (oké, ezt a kijelentésemet saját magam is megtudnám cáfolni, tapasztalatból, de nem pesszimistán kell hozzáállni a dolgokhoz).


Tehát én ezzel a hozzászólásommal senkit nem akartam megbántani, de azért igy ismeretlenül valakit keresztre fesziteni a válasza miatt nem szép dolog!

2014. dec. 12. 12:32
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

чёрт возьми, én általánosságban mondtam, hogy az érzéketlen csajoknak jönnek be a katona-csávók - a 74% is az lehet lásd azt amit írt. Nem szeret lelkizni, nem szereti ha mellette van akit "szeret" - vagyis akivel együtt van ez pontosabb kifejezés...


Sajnos egyre több az ilyen csaj

2014. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!