Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy katonának vannak érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katonának vannak érzései?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy fiatalember, aki

-kb 25 éves

-kopasz

-izmos

-tudd csunyán nézni is,

-de mindig jó a kedve és ilyen "lelkis" ember

-se kutyája, se macskája (azaz senkije nincs)

Külsőre ugy néz ki, mint egy tipikus katona.


Na már most az illető volt felvételizni a katonaságon és ott beszélt egy tisztel....és, amit a tiszt mondott neki, az kicsit megváltoztatta az illetőt.


A következőt mondta:

"Egy katona SOHA nem mutatja ki az érzéseit, érzelmeit mások elött. Pláne nem ugy, hogy ezt más lássa, hallja vagy tudjon róla. Ha ki is mutatja az érzéseit, akkor azt ugy tegye meg, hogy senki ne tudjon róla"


Kérdezte az illető, hogy "miért?"


Erre a tiszt: "Mert akkor sebezhető a katona"



Na már most milyen ember lesz a katonábol ezek után?



#katona-érzés-érzelmek-felvételi
2014. dec. 11. 19:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as válaszolo.


Gondolkozzunk el együtt a következő kérdésen.

Vajon miért kell egy nőnek....érzelmektől mentes ember (pl: egy katona)?


Te is láttad a 16-os válaszolo, válaszát. Nekem az a személyes meggyőzödésem, hogy a hölgynek, azért van szüksége pont egy katona emberre, mert szeretné magát biztonságba érezni.


Milyenek a mai nők? Hát...kritikán aluliak. Elmondják neked, hogy milyen sok érzelem van bennük, mennyire törékenyek, milyen együttérzőek és mikor nem figyelsz már meg is csalnak téged. (Derült égből, villámcsapás)


De az a nő, aki nem akar az érzelmeiről beszélni, nem akarja, hogy állandoan vele légy....na pont az olyan nők a legmegbizhatobbak, mert azok akkor is szeretni fognak téged, mikor már meghaltál. Az ilyen nők csak egy dolgot keresnek.....menedéket, egy erős férfi mellett!

2014. dec. 12. 13:04
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok sem érzéktelen, sem flegma. szükségem van szabad területre és időre, ezt megadom a páromnak is. egy rövid válaszbó ne próbálj jellemezni. az, hogy nem szeretek az érzelmeimről beszélni vagy azt, ha a lelkemben kutakodnak nem jelenti, hogy nincsenek érzelmeim. esetleg egy kicsit vagyok "похуист", de tényleg csak mértékkel
2014. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

#21


Lehet megbízhatóak de náluk pláne végig ott lenne a kérdés, hogy "egyáltalán szeret-ő engem vagy csak eltűr?" "szüksége van rám egyáltalán?" meg egy idő zavaró ha mindenre vállvonogatás meg 3 szavas mondatokban reagál.


Ez egy gagyi szexkapcsolathoz elég. Többhöz nem.

2014. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Szerintem az már régen rossz, ha ezen kénytelen agyalni az ember! S nem tudja/akarja jól érzeni magát, inkább agyal, mert az hú milyen jó is! -.-

Elég ingerszegény lehet az életed, ha ennyiből ezeket szűröd le.

2014. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
52%

Te mit szűrnél le ezekből? Mondjuk együtt vagy valakivel. Az arckifejezése mindig tök ugyanolyan (a.k.a. Steven Seagal), 3 szavas mondatoban reagál, semmi érzelem nem látszik rajta, beszélni "nem akar róla" mert "atya ég ez mennyire rossz"...


És nem akar a közeledben lenni. Ebből mit szűrsz le?

2014. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Tudod nekem van éltem, nem kell másokéval foglalkoznom így nem szűrök le semmit!

Ja, ha csak filmet tudsz felhozni..


Azt, hogy nagyon sajnállak, de tényleg! :-)

Értem én, hogy nagyon sz-ar az életed, de mégis ettől jobb lesz neked?!

2014. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
52%

Szóval neked mindegy kivel vagy, és az mit gondol vagy érez.


Ha az én életem "szar" akkor a tiedre már szó sincs.

2014. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg én kérek elnézést, hogy boldog párkapcsolatban élek!


Kerttönkközül nem én sírom tele gyk-t. :-D


De persze megértem s nekem egyáltalán nem gond, hisz a te életed.


További szép napot, szia!

2014. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

"boldog"


Na ja, ez pont hihető.


Alig beszélgettek akkor is általában szex van.


Ez nem valami boldog dolog

2014. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írod, hogy fogalmad sincs az életemről, egy szóval sem írtam, hogy Ő katona lenne, csak szeretne, de még ez sem biztos, jó ideje együtt vagyunk. De többet már tényleg nem mondok, mert nem tárózik rád.


Na szia!

2014. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!