Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátod le kövérezne?

Figyelt kérdés
53-4 kilósan.

2014. dec. 12. 01:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg azon a véleményen vagyok hogyha kövér vagyok akkor nem fogok rá megsértődni ha meg is mondják. Na de aki normálsúllyal lekövérez mást az nem normális. Tudtomra lehet azt is adni ha kezdem magam elhagyni azzal sokszor még jót is tesznek az emberrel. 5 kilórt könnyebb fogyni mint 10-et azért. Én akkor leszek ideges ha mondjuk ilyenekkel jön hogy smink mégis mi a jó túróért jár velem valaki ha smink nélkül be se jövök neki? Azért mert ha nincs ló jó a szamár is? Na meg öltözködés is. Otthon ha ő melegítőbe flangálhat ne kelljen már nekem sem kiskosztümbe. Esetleg akkor legyen csinosabb többet mutató itthoni (viszont akkor be is fűtök mert nem fog kifagyni a pi.csám.). MEg ha nem akarja kirakni az ember semmijét nem fogja. Szerintem ilyesmiket egy kisfiú kér nem egy férfi . Továbbá ami szintén vérlázító mikor olyanokat kritizálnak amiről nem is tehetsz és ellene sem csak mondjuk plasztikával. Mellbimbó,orr,mellek. Ugye férfiak? Aztán csodálkoznak ha hiszti van. Hát elmentek a egótokkal a francba.
2014. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, te komolyan foglalkozol ezzel? 53-54 kilósan még ha alacsony is vagy, bőven normális testsúly, sőt inkább kevés... Képes vagy komolyan venni, ha a barátod lekövérez? Ez kb. olyan, mint ha te a barátod 25 centis farkára azt mondanád, hogy jaj de pici... De nem? Szerintem viccel, de ha nem is, röhögd pofán! :D
2014. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!