Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van csórón?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van csórón?

Figyelt kérdés

A kérdést nem önsajnálat céljából teszem fel!!! Úgy vagyok a helyzetemmel,hogy vagy sikerül kikecmeregnem vagy nem,mindenesetre vidáman állok az élethez és elég sokat nevetek a körülményeimen :D

Csak érdekelne,hogy egy 24 éves,eléggé csóró srác mennyi eséllyel találhat barátnőt? Tényleg fontos a pénztárca a csajoknál?

(Eddig eszem ágába nem jutott csajozni,de már illene szerintem!!)


"Bemutatkozásként" csak annyit,hogy mint említettem 24 vagyok,jogsim sincs meg,albérletben lakom és jelenleg munkanélküli vagyok (természetesen keresek munkát,csak a szakmámon belül nehézkes elhelyezkedni) szóval nekem bejött az élet,egy főnyeremény vagyok :D



2014. dec. 13. 21:18
 1/4 To7ka ***** válasza:
Ennél sokkal jobb marketing kell, de eladható bármi!;) A hozzáállásodon változtass ellenben, albérletben laksz! 3 kérdéssel lejjebb derült ki, hogy ez mennyire fontos!:D
2014. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csajt fogsz ki magadnak szerintem...Van akinek az a legfontosabb,hogy legyen pénzed,kocsid miegymás..Viszont vannak normális lányok is,akik nem erre hajtanak..


Mindenesetre azért az szerintem fontos,hogy ha összejössz valakivel ne Ő tartson el,s hogy később lehessen számítani arra,hogy lesz munkád,és komolyabbá is válhat a kapcsolat..

2014. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előttem válaszolók megemlítettek két szerintem is fontos dolgot. Az egyik az, hogy neked kell eltartanod a barátnődet és nem eltartottnak lenni. Biztos vannak megértő nők is, akik abszolút megértik, hogy éppen nincs munkád, de azon vagy, hogy találj és adnának időt, de persze azért nem a végletekig.:) A másik dolog meg a hozzáállás. Az oké, hogy vidám vagy, meg így is állsz az élethez, csak ne tartsd magad "csórónak". Mert, ha úgy állsz önmagadhoz, hogy nincs pénzed,szegény vagy stb. akkor sok mindent meggátolsz, hogy beáramoljon az életedbe, pl. egy jól fizető munkát.Fogadd el, hogy most ez van, de élj úgy, mintha már nem ez lenne. Élj úgy, mintha már azt csinálnád amit szeretsz, egy jól fizető munkahelyen. Így jönni fog az eredmény.:) Meg a barátnő is, ha ez a félelem miatt nem jött eddig.:)
2014. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Természetesen,ha ismerkednék egy lánnyal nem így nyitnék,hogy hogyan élek,de azért természetesen,ha látom,hogy érdeklődik irántam,akkor közölném vele,hogy mi a szitu,mert jobb az úgy,ha tisztában van,hogy milyen "kapcsolatba" vágja a fejszéjét!!


Azt meg természetesen nem is engedném meg,hogy eltartson!!! Ha rövid idő alatt nem találok szakmán belül munkát akkor keresek valami mást,amivel azért lehet a jövőt kovácsolgatni!!


Leginkább azért merült fel bennem ez a kérdés,mert már -ha fogalmazhatunk így- nem éppen a "legszexibb" csajok is már mozdulnak rá az idősebb pasikra,illetve a pénzesebb korombeli egyedekre.

2014. dec. 14. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!