Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik országból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik országból valók szeretik legjobban a magyar nőket?

Figyelt kérdés
Azaz melyik országba mennek legtöbben férjhez a magyar nők?(természetesen Magyarországon kívül)

2014. dec. 15. 17:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"sok pasi tart könnyen kaphatónak miután megtudja hogy magyar vagyok (külföldön élek) de valamelyik meg is kaphat könnyen ha értitek :D"- első részvel egyet értek, én is gyakran tapasztaltam, hogy a magyar nőket könnyen kaphatónak tartják. Ha kiderül, hogy magyar vagyok, a reakciók: "akkor biztos jó vagy az ágyban", "mindig is kíváncsi voltam, milyen egy magyar nővel. jössz?", "akkor értem, miért vagy ilyen szép". Az utóbbi kedves, az első elmegy, de a második kicsit szemtelen szerintem. De ha az ember megtanulja kezelni a helyzetet, akkor "a magyar csaj" lesz, "aki biztos jó az ágyban, de még nem sikerült egyikünknek sem megfektetni". Sokan kihívást látnak bennem, ha azt hitték, könnyen kapható vagyok, s kiderül, hogy mégsem.

S melyik országban? Tapasztalataim szerint mindenütt kicsit, mert sok helyre eljut a hírük, hogy szépek és jó szeretők. Per pill. Németországban élek, de általában nem német pasiktól kaptam meg a fenti mondatokat (ők túl szégyenlősek ehhez), hanem négerektől, törököktől, araboktól, portugáloktól, spanyoloktól, görögöktől, románoktól, stb.

2015. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

AZ fennt emlitett ferfiak a kutyat is futtaban...

Szavuk semmit nem er

Igen magyar nok olcsok

2015. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2., Olaszországot ne hagyd ki. :D
2015. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az arabok, törökök stb minden fehér nőre hajtanak, és mindegyiket könnyen kaphatónak tartják. A törököknél még mindig szűzen mennek férjhez. Így mi biztosan k. vagyunk nekik.

Hát, nem tudom, egyéb népek mit gondolnak. Én voltam kint Angliában, eszméletlen, hogy ott mi ment night clubokban.

A nők kezdeményeztek, de elég durván, én ilyet azért nálunk még nem láttam. Volt egy srác, akivel többször is randiztam, és mivel nem akartam lefeküdni vele az első néhány randin, meg volt róla győződve, hogy még szűz vagyok, mivel ott azért elég hamar mennek a dolgok.

2015. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A nyugati középmezőny jön ide feleséget venni. Itt már azzal a ki pénzével is menő a magyar csajoknak.
2015. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindegyik országból való férfiak szivesen kezdenek magyar lányokkal, aztán a magyar lányokon mulik csak hogy futó vagy komolyabb kapcsolat lesz belőle. Én is kint élek külf. de még magyar fiúval nem jártam, mert mindig csak rövid ideig vagyok mo-on.
2015. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
république de la tchad
2015. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#2 epic win!
2015. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szeretnek minket mindenhol,mert itt még a gyakorin lehúzott csajok nagy része is szépnek vagy legalábbis minimálisan vonzónak számítanak mondjuk az echte angol vagy echte német viszonyokhoz képest.Az ágybéli teljesítmény is legendás,mert pl. a nyugati nőkre e téren panasz van.
2015. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha-ha, de viccesek a válaszolók :D :D Ezek szerint a magyar srácok is Amsterdam-ban a legkapósabbak. Ah-ha-ha-ha-ha, de jót nevettem ezen :D
2015. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!