Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Ki vagyok borulva

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ki vagyok borulva

Figyelt kérdés
A barátommal még nem találkoztunk mert messze vagyunk egymástól, de annyira megszerettem hogy hülyeség hallani, de nem tudok nélküle élni. Igen azt mondjátok hogy most is nélküle élek, de mindennap beszélek vele akár facebookon vagy skypeon. Nagyon aranyos és olyan akiről álmodtam. Számomra ő az igazi és mindennél jobban szeretem. Eldöntöttem hogy vele szeretném leélni az életemet. De 2 hónapja olyan mintha megváltozott volna :/ Mondjuk 1 és fél éve ismerem lassan de az elején nagyon nem kedveltük egymást és így alakult ki a kapcsolat hogy egyre többet beszélgettünk. Régebben úgy érzem hogy félt elveszíteni. Mondjuk azt mondja hogy még most is. Úgy van hogy 2 év múlva, tehát 16 évesen találkozunk majd először. Nagyon várom.. Gondolom ő is.. Egész nyaram mintha egy álom lett volna, vele együtt. Csináltam hülyeségeket miatta, idetartozik az érvágás vagy gyógyszer beszedés. És ő szoktatott le a füvezésről is. Nagyon ki vagyok borulva.. Mindennap sírok miatta.. Azt nem tudom, hogy még nem mondta a szüleinek hogy fél éve együtt vagyunk. Megkérdeztem hogy miért, de annyit válaszolt hogy csak nem tudják.:/ Én nekem megéri megvárni azt a két évet mert elmondhatatlanul szeretem. Ti mit gondoltok erről? És igen, 14 éves vagyok és lány. 1 hónap és 15.. És normális válaszokat mert sokminden múlik rajta.. Köszönöm
2014. dec. 19. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani semmivel, szóval megpróbálom visszafogni magamat.

Felfogtad hány éves vagy? 14...1 hónap és 15? Ez nem változtat semmin. Fű, gyógyszerek, érvágás?

Akkor vegyük át újra. Hány éves vagy? 14. Gyerek vagy.


Szerinted egy hozzád hasonló korú srácnak ez mit jelent? Semmit..még futó kalandnak se mondható, mert mindketten buta gyerekek vagytok.

Gondolkozz el inkább az életeden, hogy normális életet akarsz élni normális 14 évesként, vagy úgy viselkedsz, mint egy buta, elkényeztetett, világproblémás koratini.

2014. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és: sokminden múlik rajta?

Mesélj még...emlékeztesselek hány éves vagy, vagy megy magadtól is? 14...kislány...14.

Szeretném, hogy az egész életben csak ennyi problémád legyen, hogy 14 évesen 2 év múlva találkozol egy olyan sráccal, aki már most se tudja, hogy létezel.

2014. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális választ szeretnél? Egyszerűen szörnyű,hogy idáig fajult a világ,hogy nem találkoztál vele még életedben,de már így szereted meg úgy. Persze a szerelem,az egy gyönyörű dolog,na de kérlek..vagy ha már így van,akkor találkozzatok most? Minek várni még 2 évet? Ki tudja,hogy a te "szőke herceged" nem éppen valami másik csajszival hetyeg,amíg te itt rózsaszín buborékokat kergetsz?
2014. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom,akit neten ismertem meg,de 3 hónapon belül találkoztunk,és nem 14 évesek voltunk..


Szerintem ugy ahogy van felejtsd el az egészet..Ha találkoztok is,kitudja Ő kikkel volt már együtt,és mikor találkoznátok legközelebb..


Keress inkább a közeledben egy fiút..Bár inkább még tanulj :)

2014. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy tippem:a srácnak bejött a képbe egy új csaj,ezért változott meg.

És egy olyan emberbe vagy "szerelmes" ,akivel még nem is találkoztál, nem lehet tudni milyen valójában, kiadni magad másnak nagyon könnyű neten keresztül.

Ezaz... várj csak éveket. Aztán majd azon fogsz síránkozni, hogy ilyen butaságra pazaroltad az idődet. Menj inkább aludni, és felejtsd el ezt a srácot, hidd el ,találni fogsz te még a közeledben olyat, akivel összeakarsz majd házasodni.

19/L

2014. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De a volt barátnője kavart be akit szintén egyszer sem látott.. sőt még nem is magyar.
2014. dec. 19. 22:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon összevesztem vele.. Próbálok vele kibékülni. Nagyon nehéz
2014. dec. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!