Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiakhoz szól a kérdésem (? )

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal az a helyzet a kapcsolatunkban, hogy eleinte egy kicsit sima volt az egész, hogy úgy mondjam, téma volt mindig, nevetgéltünk, de mindig voltak köztünk feloldandó pontok. Mindegy az a lényeg, nem volt eddig felszabadult a kapcsolat, meg előzmények is vannak, amik befolyásolják. Viszont a héten került sor az első szexre (kb. 3-4 hét után. Azért kb. mert volt kihagyás azt nem veszem bele), és azt vettem észre, hogy lelkesebb lett, érdeklődőbb, többet akar, jobban akar engem. És az a kérdésem, hogy lehetséges-e az, hogy amiért lefeküdtünk, ami isteni jó volt, élvezte ő is, hogy emiatt kezdett-e el, vagy ez volt az a pont, ami eldöntötte, hogy igenis szeretne engem?

Van köztetek ilyen, aki tapasztalt már hasonlót, hogy egy lánynál az első szex után érezte meg, hogy mit is akar?



2014. dec. 20. 00:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az aggodalmak szerintem inkább onnan erednek, hogy előfordul olyan eset is, amikor a férfi nem a szexre utazik, de ha az eset hamar megtörténik, majd rájön a szextől függetlenül, hogy nem jó a nővel lenni meghátrál. A nő pedig ilyenkor érthető mód azt gondolja csak arra kellett neki. Még ha nem is igaz, akkor is érthető. A nő sem és senki más külsős ember, aki meghall egy ilyen sztorit nem hinne a férfinak. A nőt pedig hülyének fogják tartani, és ezt próbáljuk mindig elkerülni, ami nem mindig egyszerű.

De igazából itt nem is ez a téma, mert tényleg nem félek, nem tartom korainak, nem is húztam sokat úgy hiszem. Ha a 8-as és a 10-es ugyanaz most megírom, hogy félre érted részben a kérdésem lényegét. Attól tartás, hogy ott hagy engem nincs. Gondolom ő sem hülye 26 évesen, és nem jött volna vissza hozzám úgy, hogy nem akar, de ő dobott már egyszer engem! A 6-os válasza tetszik nagyon, ő ráérzett, tehát tudja azt, hogy velem akar lenni, de lehetett-e a szex az, amire csaphatott, hogy igen is jól döntött? És megkaptam a választ azzal, hogy valószínűleg ezzel igazoltam az én akaratom is, a vonzalmam, és ezért változott meg ezután. Erre pedig azért nem gondoltam, mert ez mindvégig meg volt, de közben ugye volt a szakítás, és erre most szüksége volt. Remélem ez így is van, és köszönöm a segítséget! :)

2014. dec. 20. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!