Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túl gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl gyerekes vagyok amiért kidíszítem a szobát?

Figyelt kérdés
Tegnap kitaláltam, hogy kidíszítem a szobánkat. Szivecskéket ragasztottam a falra stb. Párom szerint olyan vagyok mint egy gyerek és ma le kell szednem az összeset. Ti mit tennétek a helyemben? 25/N és 37/F
2014. dec. 20. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sem kellene leszedned. Beszéld meg a pároddal a dolgokat, lehet hogy neki maga a díszek nem tetszenek, próbálj meg olyan díszítést kitalálni ami neki is tetszene.


Én is kidekoráltam a szobánkat mindenfélével, a barátommal átbeszéltük a dolgokat és olyan díszítést találtam ki ami neki is tetszene, tehát nem egészen csajos a szoba, amolyan mindenfélét tettem bele, javarészt motívumokat rajzoltam, festettem a falra, egy nagy tigrisfejet, meg különböző szimbólumokat. Vannak sötétben világító csillagjaim is amiket felragasztottam. A barátom egyedül annyit kért tőlem hogy az ágy környékén semmi lógó dísz ne legyen maximum festés, még képet sem engedett kitenni, azt mondjuk azért nem mert bármikor a fejünkre pottyanhat, teljesen mindegy hogy mennyire van stabilan rögzítve, neki ez a mániája, és valamilyen szinten ebbe igaza is van mert jártam már úgy hogy egy felakasztott virág lesett a tartójáról minden előjel nélkül, még a régi lakásomban ahol még egyedül laktam, az volt a szerencsém hogy nem közvetlen az ágy felett volt.

2014. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
A parod elhagyta a gyermeki enjet. Inkabb ez a para itt. Meg is repaznalak jutalombol a helyemben. :) Vannak, akik nem ertenek a nokhoz. :D
2014. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
A parod szemszogebol ez mar gicccccssssss!!
2014. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem a kreatív dolgokat, rendszeresen készítek mindenféle díszeket és ajándékokat, és vagyok annyira gyerekes, hogy a nyolcadikról fújkáljak buborékokat az utcán sétálókra, pedig februárban 24 leszek. :) A párom így szeret.

Szerintem is az a baja, hogy ő már nem elég gyerek hozzád. Mivel közös szoba, meg kellett volna beszélnetek előtte, most már csak annyit tehetsz, hogy megbeszéled vele, mi nem tetszik neki, és kicsit átvariálod a díszítést.

2014. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedném ha nem tetszik neki.
2014. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem is fel van díszítve karácsonyiasra.. meg minden évszakba az adott évszaknak megfelelően. szerintem nem gyerekes. :D 19/F
2014. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!