Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszas vívódás után elhagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszas vívódás után elhagytam a páromat, mert nem lehetett rá számítani. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy mi lenne a legjobb megoldás. 3 évet voltunk együtt. Hozzá kell tennem, hogy ő nem "menet közben" lett ilyen, hanem már kezdettől fogva, de akkor még úgy voltam vele, mint minden naiv nő, hogy majd megváltozik talán. Neki az a mániája, hogy ő nem tervez semmit az életében, ő a spontaneitás híve, ezért még olyan dolgokat sem lehetett vele megbeszélni, hogy 2 nap múlva elmegyünk-e például kirándulni. Mert addig még bármi lehet, majd meglátjuk, ha éppen aznap reggel lesz kedvünk, akkor majd igen. A jövőre nézve rendeszeresen hangoztatta, hogy velem akar családot alapítani és gyereket akar tőlem, de a 3 év alatt erre semmilyen intézkedést nem tett, egyáltalán semmi jele nem volt annak a szavakon kívül, hogy szorosabbra akarná fűzni velem a szálakat. Állandóan meghazudtolta saját magát, nem tudott úgy elmenni egy-egy sörözésre vagy akár csak egy osztálytalálkozóra is, hogy ne segg részegen jöjjön haza. És amikor pedzegettem neki, hogy én a következő alkalomhoz én nem fogok asszisztálni, még ő volt felháborodva, hogy miért nem lehet neki hinni és befejezem-e ezt. Számítani soha semmiben nem tudtam rá, sőt, mindent nekem kellett intéznem helyette is, de nem is mertem volna rábízni semmit, ha egyszer olyan nagy baj lett volna. Olyan tipikusan mindenre szarik típus ő, meg majd lesz valahogy. Egyébként elmondása szerint még soha senkit nem szeretett így, mint engem, és ő nem is tudná feldolgozni, ha én elhagynám. Igazából azért halogattam eddig a szakítást, mert félek, hogy előbb-utóbb a következő párommal is ez lenne, (ha egyáltalán találok még valakit), mostanában mindenhol ezt látom magam körül, a barátnőim kapcsolatában, hogy a férfiak mindent leszarnak, csak úgy elvannak, de nagyon szeretném elhinni, hogy ez nem így van. Szerintetek jól döntöttem?
2014. dec. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél..Mondjuk a sörözés,és a részegség attól is függ,hogy mennyire sűrűn fordult ez elő..Néha neki is el kell engednie magát .. :)
2014. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:

szerintem :igen


és

nem minden férfi ilyen

rossz az ismeretségi köröd

2014. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. A párkapcsolat alapja hogy számíthatsz a másikra.
2014. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban.
2014. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, üdv a klubban.


Az, hogy már így érezted és megtetted... sose kérdőjelezd meg önmagad. Ennek így kellett lennie. És mint kívülállóként mondom, jól tetted.


23L

2014. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!