Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a barátnőmnek fontosabb, én vagy a barátom?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve járunk, minden szép és jó volt, míg egy másik fiú, aki mellesleg a legjobb barátom bele nem köpött a levesbe (a barátnőm kezdeményezte, mint kiderült). Fél éve húzódik. Kialakult egy szerelmi háromszög. Kétszer már szakítottam vele emiatt, mert leültünk beszélni és akkor nem tudta, hogy mi legyen velünk, mert ott volt az a másik érzés a másik fiú iránt. Végül mindkétszer mellettem döntött és visszasírta magát hozzám.

Azt sem tudom sokszor hol áll a fejem, mert vannak olyan pillanatok azóta is, hogy megérzem a telefonos beszélgetésből vagy az SMS-ből, hogy valami nincs rendben.

Mikor együtt töltjük a 7végét, akkor semmi gond sincs, csak ne jelenjen meg a másik fiú, vagy ne kerüljön szóba. Máskülönben minden rendben, szeret, imád, csókolgat, odabújik...

Azt érzem, hogy csak hülyít, mert MSN-en beszélnek a sráccal és a kérésem ellenére sem hajlandó vele megszakítani a kapcsolatot. A hazudozás már rutinossá vált nála. Annyi talán biztos, hogy nem csalt még meg vele, de nem sok kellett hozzá...:(

Hétvégén leültünk és beszéltünk, hogy találjon magára, megbeszéltünk mindent, ma megint lekezelő volt a viselkedése.

Így most végső megoldásként időt adtam neki, (nem keresem, nem beszélünk, nem írok)10 nap arra, hogy kiderüljön a fejében, hogy mit akar valójában. Holnaptól indul a 10 nap.

Várom a véleményeket és a tapasztalatokat...

Tanácsokat is szívesen fogadok. F23


2010. febr. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

hát csak egy jótanács: tényleg ez legyen az utolsó lehetősége...ha a 10 nap után téged választ, de utána mégis folytatja azt, amit eddig, szakítsd vele, de végleg és ne engedd, hogy visszasírja magát...és ellenőrizd keményen, ne engedd, hogy kapcsolatban maradjon a sráccal...döntsön végre, vagy ő, vagy te...


20/L

2010. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hidd el szenvedtem emiatt eleget és én lennék a legboldogabb, ha a lelkem végre meg tudna nyugodni.

Sajnos lehet, hogy nem megfelelő lányba lettem szerelmes.:(

2010. febr. 2. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok: sajnos ezt nem lehet megválasztani...a szerelem csak úgy jön, és néha nem akkor, mikor kellene

:(

2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy sokat szenvedett emiatt, szval lehet (nem magam miatt), de valahogy le kell zárni a múltat, vagy a kapcsolatunkat. :(
2010. febr. 2. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges volt ez a 10 nap dolog... Megcsinálta egyszer, megcsinálta kétszer, és harmadjára is megfogja... Semmi értelme nincs. Csak szenvednél. Tudom, könnyelmű kijelentés, hogy hagyd ott, találsz másikat, hisz Neked rossz, én meg ugyan mit éreznék az egészből, de gondolj csak bele... Lenne annak értelme, hogy egyfolytában csak ellenőrizgeted? A bizalom egy kapcsolat alapja ugyebár... Ha ez nincs meg, sz@r az egész. Csak kínoznád magad, mert arra gondolnál, hogy mivan akkor, mikor téged csókol, és a másikra gondol?! Értékeld át, hogy megérné-e ez neked, szerintem nem... Amúgy meg nem lennék abban biztos, hogy szeret téged, mert ha én szeretek valakit, azt semmi szín alatt soha megnem csalnám. Dehát lehet ez csak az én véleményem. Ugyebár ez ma "trendi"... :S Sz@r világot élünk! :(
2010. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez legyen az utolsó lehetőség. Ez nagyon kellemetlen szituáció, és itt te vagy a szenvedő alany. Hát a megcsalás... Nem tudom, de valahogy én nem hinném el a helyedben, hogy nem csalt meg.

És a srác hogy viselkedik veled és a barátnőddel szembe?

Figyi, szerintem, ha a csaj nem 100% biztosan mondja, hogy csak TE kellesz neki, akkor ennek nincs sok értelme.

Tuti fájni fog, míg elfelejted, de ha ez ugyanígy folytatódik, akkor hidd el még jobban fogsz szenvedni, és ki tudja meddig.

Nekem ez a véleményem. :)

19/L

2010. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!