Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejthetnék el valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetnék el valakit akibe már több mint 1 éve vagyok szerelmes és ráadásul barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

A sráccal amikor megismerkedtünk kaverni kezdtünk utána megbeszéltük, h inkább legyünk barátok. Tök jól elvoltunk egy darabig csak én beleszerettem. Erről ő nem tudott semmi, de amolyan \\\'nyílt titok volt\\\', hogy szeretem. Aztán neki jött egy nagy szerelem és a csaj rendesen kikészítette őt.

Az egyik buliban fogta a srác lekapott és tök jól elvoltunk. Megbeszéltük h megpróbáljuk de aztán 3 nap múlva lefújtuk. Egyikünk se akarta megbántani a másikat (ő még szereti a volt csaját, én pedig nem bírom a kötötségeket ezért max 1 hétig bírok elviselni 1 pasit).

Folyton az az érzésem h szórakozik velem, de én már felejteni akarok.

Barátok vagyunk és a barátsága is nagyon fontos nekem.

Mit tegyek? Segítsetek kérlek!


2008. aug. 17. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

H lehet,h ha szeretsz valakit,és estleg vele jársz,akkor egy hét után ,ész a fejed után?

Azt kell,h mondjam,ez nem szerelem.max csak azt hiszed,h az.Az igazi szerelem olyan,h nem tudsz aludni, enni, egyfolytában vele lennél,10 m-rel a föld felett jársz,mindig csak róla beszélsz,csillognak a szemeid,és rá sem bírsz nézni más pasira.

Ha a fent leírtakat nem érzed,akkor nem is vagy igazán szerelmes.Egyszerűen felejtsd el a pasit mint férfit,hanem légy csak a barátja,és keress olyan pasit,akit szeretsz.

2008. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy szerelmes.A párkapcsolat nem egyenlő a kötöttséggel,aki szerelmes a pasijába, az nem azt érzi hogy meg lenne kötve a keze,hanem hogy a felhők közé emelkedik...Neked csak annyi a problémád, hogy nem kellesz neki mint nő, és ezt nem bírja elviselni az egód.Keress másik pasit,majd meglátod,ha megérint az igazi szerelem, mást fogsz érezni, mint ennél a fiúnál,azt nem lehet leírni.
2008. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szerelemnél nem azt érzi az ember,hogy egy hétig bír elviselni egy pasit,meg a kötöttségeket nem bírja.Ahogy én látom,itt itt egyik részről sincs szerelem.Legyetek barátok,attól még jól elehettek,de járj nyitott szemmel,ha megismered azt a fiút,akibe valóban szerelmes leszel,akkor teljesen másképpen fogsz te is gondolkodni.
2008. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az eddigi barátaimmal nem bírtam tovább mint 1 hét, és félek h vele se bírnám :S

de ki se bírom verni a fejemből a srácot és órák hosszat bámulom a képét akaratlanul is :$

2008. aug. 18. 11:08
 5/6 anonim válasza:
Én is így vagyok egy csajjal,hogy közel egy éve nem tudok másra gondolni csak rá...de ő csak mint barát szeret engem. Most voltunk egy kisebb nyaraláson és megpróbáltam,hogy hátha majd ott összejön de nem sikerült.neki télleg "csak"egy barát vagyok.Mondjuk azt mondja,hogy a legjobb barátja.Én elhatároztam,hogy megpróbálom elfelejteni és keresek egy másik lányt.Szerintem neked is ezt kéne tenned,hogy elfogadod,hogy csak barátok vagytok és keress valaki mást.Menni fog :)
2008. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok én is én 9hónapja vagyok szerelmes egyszer majdnem összejöttünk amikor szakitott a volt csajával egy hétig jártunk mert nem birtam tovább nézni hogy a volt csaját szereti még mindig szal tul kellene rajta lépni de nem birok...ha jól értem veled is ez van szal megértem menj el bulizni pasizni jót fog tenni
2008. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!