Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tettem?

Figyelt kérdés
Parommal egyutt toltottuk a hetveget. Haza hozott. Haza ert es a nyakamba zuditotta hogy dugtam e x. Y.-al. Irtam csak randiztunk regen de nem tortent tobb... egyre durvabb dolgokat irt... meg hogy valljam be stb... mert elobb utobb ugy is kiderul. En lezartam a temat o tovabb folytatta... es az egyik pillanatban letiltottam. Nagyon rosszul esett a vadaskodasa meg ahogy meggyanusitott. Arrol nem is beszelve amiket ahogy irt. De pl itt a szuro nem is engedne...
2014. dec. 21. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogosan tetted. Ha nem tud hinni neked es bízni benned, akkor menjek a sunyiba. Meg amúgyis ki ő hogy téged sertegessen, foleg regi dolgokért amihez semmi koze mellesleg.
2014. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem ismerem a helyzeted illetve csak a te álláspontod viszont el kellene dönteni ha tiltottad akkor ez végleges-e mert az egyszer igen egyszer nem nek nincs sok értelme
2014. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon durva volt. Eletemben nem irtak ilyeneket nem mondtak... es o meg folytatta. Az sem erdekel hogy jonnek az unnepek. En ilyen emberrel nem akarom tolteni.
2014. dec. 21. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján jogosan tetted. Én is ezt tettem volna, nem tűröm, hogy ok nélkül így viselkedjen velem bárki is.
2014. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy neked miért épp egy ilyen idióta kellett. Persze majd jön a szöveg, hogy "dehát eddig ő nem ilyen volt"... blablabla
2014. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sose vetkozott ki igy magabol. En is meglepodtem. De nem akarta abba hagyni. Meg olyat is irt hogy x kepnel meg vele voltam vagy massal du.gtam.
2014. dec. 21. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!