Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogyha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha a barátom nem kísér haza tali után?

Figyelt kérdés

Itt lakik pár utcányira (30perces út), és szinte mindig én vagyok nála. Általában busszal járok be hozzá, és busszal járok haza tőle. A buszmegállóig mindig kikísér, de ha haza kéne kísérnie, mindig azt mondja, hívd el apudat"(kocsival). Mondtam neki már hogy ez nem így megy, és hogy én nem fogok hazasétálni egyedül a sötétben, de végül mindig ő nyer, és kihívom magamért apámat. Apám már megigunta, és én nekem sem esik jól, hogy nem képes hazakísérni... pedig visszafelé lenne busza, tehát egyedül nem is kéne sokat sétálnia. Mit tehetnék? Normális ez a a mai kapcsolatokban, hogy ennyire nem képes egy srác a barátnúőjéért??? 1hónapja járunk.

16/L


2010. febr. 2. 21:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem joggal várod el a párodtól, hogy hazakísérjen. Én 25 vagyok, de én is félnék egyedül hazamenni a sötétben. Néhányszor engem sem kísért haza a barátom, nagyon meg is haragudtam rá.


Mondd meg neki, hogy nem mész többet hozzá, ha nem kísér haza. Szüleidet sem lehet mindig ugráltatni.

2010. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

oké, bocsi, nemírok többet:D

csak borzasztó látni h itt mindenki hogy rinyál, mint a felettem levő is, akit egyszer nem kísért haza a pasija.....ha ezt a pasijaitok olvasnák, vagy 1-2-3 pasi beleolvasni és látná h mit rinyáltok, sztem a falat kaparná.


amúgy a randik elején nekemis jólesik ha hazakísér a barátom, de egy idő után már nincsen erre szükségem és inkább én mondom neki, h ne kísérjen haza.

2010. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

ennyi p*csát istenem:D:D:D

Nemhiszemel,komolyan:D

Szerinted a barátodnak van kedve félórát sétálni veled haza,aztán félórát egyedül vissza?:D nemár...-.-

Annyiszor lekésed a buszt,hogy már unja apád hogy érted kell mennie?Talán elkéne indulni időbe,nem?:)))

Amúgymeg ha van buszod nehogy már a buszon is kísérgetnie kelljen:Djajjjjjj:D

Mondjuk nálunk szinte mindig a barátom jön,ezért nincsnagyon ez a kísérgetős téma..Kapcsolatunk elején,mindig elkísértem félútig,már feleslegesnek tartom..Mire elkészülök,szintemár hazaér:D

Amúgy amikor nálavagyok,nem várom el hogy hazakísérjen,soha nem szoktam kérni rá..Amikor tudom hogynagyon fáradt én mondom neki,hogy nem kell elkísérnie,és nem kéretésből,hanem komolyan úgy gondolom..De legtöbbször elkísér..

Amúgy a barátod helyébe énse kísérgetnélek 1órát minden nap.

15L

2010. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normális!!!Szerintem egy srácnak kutyakötelessége haza kísérni a lányt!!!!!!!!!!Ezen nincs is semmi megvitatni való!Én az összes csajomat hazakísértem akármilyen hajnal volt és akármilyen 8 ker... szerintem ez alap.A lányra vigyázni kell!!!!!
2010. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
majd azért megnézlek téged, pl 2 év járás után h mennyire kíséred haza a csajod:D
2010. febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az én párom 4 évig kísért haza átlagban heti 3x (kb. 15-20 percre laktunk). Most már azért nem kísérget, mert együtt lakunk, mint férj és feleség. Egyik ismerősöm 2 évig kísérgette a lányt úgy, h 1,5 órányira laktak egymástól és gyakran utána éjszakaival kellett hazamennie. Ők is már házasok.
2010. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!