Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogyha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogyha a barátom nem kísér haza tali után?

Figyelt kérdés

Itt lakik pár utcányira (30perces út), és szinte mindig én vagyok nála. Általában busszal járok be hozzá, és busszal járok haza tőle. A buszmegállóig mindig kikísér, de ha haza kéne kísérnie, mindig azt mondja, hívd el apudat"(kocsival). Mondtam neki már hogy ez nem így megy, és hogy én nem fogok hazasétálni egyedül a sötétben, de végül mindig ő nyer, és kihívom magamért apámat. Apám már megigunta, és én nekem sem esik jól, hogy nem képes hazakísérni... pedig visszafelé lenne busza, tehát egyedül nem is kéne sokat sétálnia. Mit tehetnék? Normális ez a a mai kapcsolatokban, hogy ennyire nem képes egy srác a barátnúőjéért??? 1hónapja járunk.

16/L


2010. febr. 2. 21:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

ja és amúgy most egészen addig azt várod majd el a pasidtól h míg össze nem költöztök mindig akárhonnan akármikor kísérjen téged haza?? azért ez nemegészen így működik...

milenne ha néha ő jönne át hozzátok, vagy milenne ha néha korábban jönnél el. cvmit azért teis tegyél már, ne mindent a pasitól várjál el.

2010. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

másfél éve vagyok együtt a barátommal, 4km-re lakunk egymástól, busszal 7perc alatt ottvagyunk amásiknál.Az első 2-3hónapban engem is szinte mindig hazakísért, aztán mostanra már csak 1-2szer kísér haza. Persze mindig mondja h "haza szeretnélek kísérni", de van mikor én mondom neki, h most nemkell, mert tudom h ő is szeretne hamarabb hazaérni, és pihenni. :)

L/18

2010. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ígyvan a 21.53-as normális:D ott még ő ajánlja fel, h nemkell mindig hazakísérni.

nehogymár elvárd h folyamatosan minden 2. nap hazakísérgessen téged. van lábad, hameg félsz menj a világosban.

2010. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem ilyen hangon kéne mondanod, mert nem ismered a szitut. Ne mindent tőle várjak el? Szinte mindig én megyek hozzá, mert ő úghxy akarja. Ő is jön hozzám, hívom is gyakraN, de csak nléha jön. Igen, félek sötétben, félek, hogy megállítanak az úton, ami teljesen elhagyatott, és megerőszakolnak. Szerintem nem alaptalanul....... cazért azt nem várom el a barátomtól, hogy minden nap hazakísérjen, mert busszal is haza tudok járni, de mikor pl miatta lekésem a buszt, akkor ne az legyen a reakciója, hogy hívajm ki apámat... Azért néah (nagyon néha) jól esne, ha hazakísérne, de a kapcsolatunk idején csak egyszer , vagy talán kétszer kísért haza. az a 2 is akkor volt, mikor még nem jártunkj. mosdst, hogy járunk, talán túl lazára vgeszi a figurát, vagy nem tudom, de jóüólesne ha néha elkísérne legalább félútig.
2010. febr. 2. 21:57
 15/26 anonim ***** válasza:

talán a barátodnak nincsen kedve gyalogolni veled fél órát, mikor ottvan a busz és esetleg felülhetnél rá.

látod már apádnak is elege van ebből h téged muszáj mindig mindenhova kísérgetni.

MENJ BUSSZAL!

hameg kilométerhiányod van, akkor gyalogolj a világosban.

sztem tök éárthető h a barátodnak semmi kedve este gyalogolni fél órát veled, mikor ott a busz azzal simán hazatudsz menni és nemfognak megerőszakolni a buszon.

2010. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ja és világosban nem tudok menni, mert mikor megyek hozzá, már akkor sötétedik:D persze akkor még kibírom, mert sokan vannak az utcán, megerőszakolni, vagy elrabolni nem tudnak:) mivel 5-6 körül ér haza, nem tudok világosban menni.
2010. febr. 2. 22:01
 17/26 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, de ahogy már korábban említetted, ő ilyen. Ennek nem tudsz mit csinálni. Ha ez bánt, akkor hagyd ott (nem mintha ez elég indok lenne!!). Eléggé az elején vagytok, és ha ennyit nem tud megtenni érted... :S
2010. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

akkor MENJ BUSSZAL!!!

na azzal éppen mi bajod lesz, már kíváncsian várom:D

amúgy hány éves a pasid? csak nem 19 vagy 20??? :D

2010. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
22:00! te már írtál 5 kommentet, köszi, megértettem a véleményedet:D nem kell fejtegeni! busszal szoktam járni, mikor van busz, de mikor miatta késem le, elég szarul esik h aztmondja: hívdd el magadért apádat, vagy h menjek egyedül. sztem ez így nemoké. de ez az én véleményem. a tiédet is megértetem, neked nem kell, h a pasid hazakísérjen,.. magánügy, de mások véleménye is érdekelne:D
2010. febr. 2. 22:03
 20/26 A kérdező kommentje:
16 éves a barátom.
2010. febr. 2. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!