Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy 40 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 40 év körüli férfi, én 18 éves lány vagyok, első hallásra biztos azt mondjátok hogy nagyon gáz. (részletek lent). A kérdésem ha elolvastad az egészet. Tényleg gáz? És lenne esélyem nála?

Figyelt kérdés
Ő egy kocsma tulajdonos, és beszokott állni a pultba..mi meg oda járunk 2 hónapja azóta tetszik , de nem külsőre hanem a kisugárzása, de az nagyon. Eddig csak pár szót beszélgettünk, azt tudom hogy nincs senkije és gyereke sincs. Szerintetek esélytelen az egész és felejtsem el hogy összejön mert lehetetlen a korkülönbség miatt, vagy van egy kis esély?
2010. febr. 3. 01:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
01:52 ez a része nem érdekel, hogy mit minek hívnak.
2010. febr. 3. 01:59
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát igen én is meglepődtem magamon meg ugye nekem is ott volt az eszembe az hogy úristen mit fognak szólni a szülők, barátok... de nagy meglepetésemre elfogadták és soha nem bántottak vagy bántanak emiatt :)
2010. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor megérte az a 3 év :) Grat hozzá remélem sokáig együtt lesztek :)És titokban találkoztok, vagy hogy csináljátok(ha mások nem tudják)? Anyukád meg mamád biztos jó fejek lehetnek ha elfogadják, az én szüleim ilyen téren szerintem konzervatívak vagy régi módiak (nem tudom melyik lenne rá a megfelelő szó) :)
2010. febr. 3. 02:06
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát igen titokban úgy mondd bár anyum tud róla meg a barátaim is tudnak róla.Szóval az én részemről nem igazán titkos.Inkább még az ő részéről az :D

Én is remélem hogy sokáig együtt leszünk és semmi baj nem lesz.Te meg szerintem tényleg ne add fel ;)

Sőt...kezdeményezz!Beszélgess vele kicsit.:)

2010. febr. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Végül is az a legkevesebb hogy ki tudja meg ki nem :) Biztos nem lesz semmi ha szeretitek egymást :) Nem adom fel, áá olyan jó, hogy ezeket leírtad most már kezdem elhinni hogy összejöhet. A tanácsot is köszi, nem vagyok az a kezdeményezős típus de majd most szombaton megpróbálom :)
2010. febr. 3. 02:16
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát igen mondjuk engem nem érdekel ki tudja meg és hogy ki mit gondol az a lényeg én szeretem. :)

Nincsmit!:) Remélem minden jól sikerült.

Amúgy én sem voltam egy kezdeményező típus de mivel ő nem kezdeményezett gondolom azért mert azt hitte elutasítanám ezért megtettem én :)

Szóval kitudja lehet tetszel neki de ő nem mer lépni feléd hisz nem tudja hogy te mit reagálnál az ő közeledésére.

Szóval mindent bele és sok szerencsét! ;)

2010. febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Igazad van az a legfontosabb hogy szeretitek egymást akinek nem tetszik levansz...... :)

Lehet ő is úgy van vele mint én, hogy a korkülönbség miatt nem lép, akkor lépek én hátha tetszek neki. Köszi szépen még egyszer, remélem szerencsém lesz :)

2010. febr. 3. 02:29
 18/20 anonim ***** válasza:

csatlakozom az utóbbiakhoz, szerintem sem gáz. nagyon sok ilyen kapcsolatot ismerek,pl. nagybátyám és a felesége közt 20 év van,plusz a családban még van egy pár akik közt 30(!), vannak gyerekeik is,és boldogok. ne törődj a rosszindulatú hozzászólókkal, ők csak azért ítélik ezt el,mert nem történt ilyesmi velük,és lehetetlenségnek tartják,hogy megfogja őket egy náluk sokkal idősebb egyén személyisége.pedig velük is simán megeshet,és akkor majd rohannak ide tanácsot kérni...

szal próbáld meg! aszondom :)

jaaa, és szarj le mindenkit.

2010. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
10:25 Köszi a választ :) Igazad van végül is bárkivel megeshet, hogy sokkal idősebb/fiatalabb személybe szeret bele. Megpróbálom, akinek nem tetszik ne nézze ennyi. Egyébként azt hittem hogy mindenki azt fogja mondani hogy "úristen" ezért tettem fel a kérdést, de örülök hogy azt írjátok próbáljam meg :)
2010. febr. 3. 12:31
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!:) Lett valami azóta?:)

Uh, örülök hogy nem csak én vagyok hasonló helyzetben. Soha nem az idősebbek tetszettek, vagy nálam fiatalabbal(!), vagy kb egyidőssel jártam eddig, de most megtetszett apukám egyik barátja.. illetve hát nagyon erős vonzódást érzek:) És 18,5 éves vagyok, a pasi meg 40 körüli, bár igazából letagadhatna nyugodtan sok-sok évet, mert nagyon jól néz ki:)

Volt felesége, de már elváltak, szóval ez sem gond. És tudod mi a vicces (és egyben kiakasztó)?:) Az hogy én is tetszem a pasinak.:) Persze nem lépett semmit se, ki tudja akarna-e bármit is egy ilyen "kislánytól" mint én..:( De két hét múlva elvileg lesz esélyem kideríteni, vagyis egy helyre megyünk szórakozni:)

Persze tudom hogy ha sikerülne is elcsábítani azzal nagyon sok problémát indítanék el, szüleim kiakadnának.. elvégre az apám is lehetne - DE, nem az!:D

Kíváncsi vagyok nálad történt-e valami fejlemény?:)

(Egyébként én nem komoly kapcsolatot tervezek az illetővel, csak valami "lazát"..:) furán hangzik de egy ideje már nagyon kiábrándultam a komoly kapcsolatokból. És mikor éljek, ha nem most?:P)

2011. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!