Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom másnak adta ki magát!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másnak adta ki magát!?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve vagyunk együtt. Ő elköltözött a lakóhelyéről másik városba, ahol megismerkedtünk. A hétvégén bemutatott a szüleinek és a szűk baráti körének. Régebben is találkoztam már az új lakóhelyén élő haverjaival, de a gyerekkoriakkal csak msot. Jó fejek voltak és hamar "befogadtak", de a barátom úgy viselkedett, mintha ott sem lennék. Ezt nem úgy értem, hogy ott voltam mellette és levegőnek nézett, hanem hogy amiket együtt csináltunk, azt úgy állította be, hogy Ő volt az egyes egyedül.


pl. voltunk egy koncerten, amiben az egyik legjobb barátom a frontember (neves zenekar amúgy) és felhívtak a színpadra, a barátom pedig feljött velem. Namost ezt úgy adta elő, hogy őt hívták fel a színpadra és mekkora übermájer volt...

Vagy hogy egy fickó rosszul lett az utcán, és kihívtuk hozzá a mentőt, azt úgy mondta h ő hívta és ő volt ott vele végig...

Vagy mikor az anyukájának mesélt, hogy miket csinált a konyhában (sütiket vagy kajákat) úgy adja elő, mintha nekem semmi közöm nem lett volna hozzájuk.


Félreértés ne essék, nem irigykedek vagy ilyesmi, de rosszul esik, hogy másnak állítja be magát a "régiek" előtt, mint egyébjént. Májerkodik meg nagyzol, túloz, kiszinez...

Nem szóltam neki, nem járattam le a haverjai előtt, úgy voltam vele hagy szerepeljen, de már a tizedik eset után elég zavaró.

Kérdeztem tőle, hogy ezt miért csinálja, de tette a hülyét hogy nem érti miről beszélek.


Lehet túlreagálom, de ha valaki nagyot mond és hazudozik (oké apró dolgok, de akkor is) akkor a párkapcsolatában is ugyan ezt csinálja velem? És ami most még kis dolog, az később lehet nagyobb is?


2014. dec. 24. 04:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik munkatársam hasonló...ő mindig mindenkinél durvább és viccesebb dolgokat él át...mesélsz valamit, mire a reakciója az, hogy "hú, az semmi, mert velem ez meg az történt" és elmesél egy képtelen sztorit, amiből tudod, hogy minimum gyököt kell vonni ahhoz, hogy megkapjuk az igazság tartalmát. :)

Nem rosszindulatú meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen szeret túlozni, hogy miért, nem tudom...vannak ilyen emberek.

Legközelebb, ha ilyet tapasztalsz társaságban viccesen hozzáteheted mondjuk mikor a főzésről beszél, hogy "Hékááás! Te egyedül akarod learatni a babérokat? :) Hát nélkülem elvéreztél volna valld be!" és mondjuk aranyosan szájon csókolod! Így te is belekerülsz a dologba anélkül, hogy lejáratnád mások előtt, és kellemetlen szitu helyett ez még vicces is lenne.

2014. dec. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ez még a problémát nem oldja meg.
2014. dec. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, de a kérdező azt írta, hogy próbált beszélni vele erről, de adta a hülyét...

Ezért gondoltam, hogy kezdésnek nem rossz, ha viccesen próbál közelíteni a probléma felé.

Alapból pedig nem hinném, hogy a kapcsolatában is attól kellene tartani, hogy lódít, mert az eltelt egy év alatt biztos "lebukott" volna már pár esetben.

2014. dec. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egoista és önző. Lehetne túlragozni, de ez az őszinte válasz.
2014. dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én exem ilyen volt. Kitalált sztorikat is mesélt,beállította,hogy ő mekkora nagy ember, holott nem igaz..még tulajdonságokat is aggatott magára. Ő azért volt ilyen,mert komplexusa volt,amiért csak 8 általánosa volt..(plusz szakma,de érettségi nuku). Nem volt hülye,sem buta, csak lusta volt tanulni és ezért inkább kamuzott. Ha már felnőttek vagytok,elkeserítelek,nem fog megváltozni. És az én exem meg is csalt, mert ezzel is bizonyítani akart magának..persze lehet csak nekem volt ekkora "szerencsém" de készülj fel,hogy lehet nem fog változni.
2014. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok a választ! Ezt a poénos beszólást el fogom sütni, kíváncsi vagyok mit reagál rá és a környezete. :D Köszi mégeygszer! És boldog karácsonyt! :)
2014. dec. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!