Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszem ennek ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem ennek ellenére is h nem lehetne semmi köztünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány kit nyáron ismertem meg. Elején keveset beszélgettünk. Viszont kb 2-3 hónapja már tisztára úgy viselkedünk egymással mintha egypár lennénk. Minden nap mondja, hogy leirhatatlanul szeret és imád és csak az enyém senki másé. Viszont nem járunk. Ezek ellenére mégis azt érzem, hogy lehet mégsem jönne össze vele a kapcsolat. Lehetséges hogy mivel kb 1 hónapja szakítottam barátnőmmel azért érzem ezt és ő is szintén kb 1 hónapja szakított a barátjával... És miközben nekem volt barátnőm neki pedig barátja már akkor is kezdtünk így viselkedni egymással persze nem ilyen szinten.
2014. dec. 26. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szakítás után nem árt "gyászolni a kapcsolatot". Nem arra gondolok, hogy fúú de nem illik utána kapcsolatba lépni, mert ez hülyeség, hanem arra, hogy el kéne gondolkodni, hogy miért bukott meg a kapcsolat és csak akkor újba belevágni, amikor már le van zárva az előző. Egyébként meg ha azt mondja, hogy szeret, akkor ne itt picsogj, hanem legyél férfi és kérj tőle randevút és próbáld meg a kapcsolatot, és kiderül, hogy működik-e.
2014. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kb ugyanígy jártam és semmo se lesz/lett belőle, úgyhogy ne éld bele magad.
2014. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!