Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemüveg kérdésében, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveg kérdésében, miért van ilyen brutális mértékben jelen a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Lásd: Ha egy csajnak van az "cuki" "szexi" meg minden. Ha meg egy csávónak akkor "micsoda lúzer", esetleg rögtön okoskodó, szabálymániás, idegesítő, "lúzer" meg mindenféle ilyen jelzők lesznek ráragasztva...


Miért ilyen éles a kettős mérce ebben a kérdésben?



2014. dec. 26. 18:10
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#20


Ez alatt mit értetetek, hogy "hozzá illő keret"?


Én nem tudom megmondani melyik jó és melyik nem mert magamat egy - negatív irányban - eltorzított állapotomban látom, nem objektíven mint mindenki más. Bár objektíven se vagyok túl szép sajnos.

2014. dec. 26. 18:30
 22/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tud kinézni a szemüveg, de nem ez alapján választok. Volt már szemüveges és nem szemüveges barátom is. Nem tudom, milyen kettős mércéről beszélsz... persze kell találni egy megfelelő keretet, de ebben az esetben tényleg öltöztet a szemüveg. Mindkét nemnél.
2014. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Szerintem is semmi baj sincs, ha a srác szemüveges, de jól kell választania és legalább tudom, hogy van annyi esze, hogy nem rongálja a szemét.
2014. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Didiiayer ***** válasza:
Nem az alapján választanék, hogy az illető szemüveget hord-e vagy sem, hanem inkább az összkép a lényeg. Szemüveggel és nélkül is lehet egyaránt jól és rosszul is kinézni.
2014. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

A hozzádillő, ami megy az arcformádhoz, jó a színe, stb. Ne egyedül menj el vásárolni.

Ha meg amúgy tartod magad csúnyának, lehet ez a gond, nem a szemüveg. (Nem az, hogy csúnya vagy, hanem az önbizalomhiány)

2014. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

#22


A kettős mérce itt az hogyha egy csajnak van akkor olvadoznak a csávók meg fétise is sokaknak de fordítva leginkább eltűrés van. Sőt nagyon sok csaj elvárja, hogy szexnél vedd le (amitől te nem látsz semmit) de persze tök sötétben nem lehet csinálni - holott nekem ugyanolyan nélüle mintha sötétben lennék mert foltokat látni nem nagy élmény...)

2014. dec. 26. 18:34
 27/33 anonim ***** válasza:

Akkor ez itt a probléma, nem a szemüveg.

Hozzáállás. Ha rondának látod magad, tegyél ellene. Ez megnyilvánulhat mind a külsőd megváltoztatásában (értsd: öltözködés, frizura, vagy akár szemüveg), mind a kisugárzásodban. Ha látszik rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben, hidd el, sokkal másabb lesz az emberek (lányok, nők) véleménye.

2014. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#25


Az is van sajnos, harcolok ellene már egy pár éve, olykor sikerül visszább szorítani, de a rossz élmények és emlékek miatt mindig visszatér. Az utolsó ami miatt visszatért az az volt mikor lecseréltek egy "jobbra" a legtóbbi kapcsolatomban. Azóta megint elburjánzott ez a dolog. Szeretnék a legjobb lenni a világon, de ez tipikusan olyan ami szinten tarthatatlan. 1-1 téren elérek valamit a többi "omlik a fejemre"...

2014. dec. 26. 18:37
 29/33 anonim ***** válasza:

én nem tudom elképzelni h a szemüveg lenne hátrány egy fiúnál.. :O

az én szerelmem (plátoi) is szemüveges és egyszeruen hihetetlen helyes (nem merem megszolitani :(()

2014. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

#29


Ha a szépfiú szemüveges akkor lehet jó pont.


De mi van ha egy átlagos az? Akkor már negatívum rögtön.

2014. dec. 26. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!