Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemüveg kérdésében, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveg kérdésében, miért van ilyen brutális mértékben jelen a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Lásd: Ha egy csajnak van az "cuki" "szexi" meg minden. Ha meg egy csávónak akkor "micsoda lúzer", esetleg rögtön okoskodó, szabálymániás, idegesítő, "lúzer" meg mindenféle ilyen jelzők lesznek ráragasztva...


Miért ilyen éles a kettős mérce ebben a kérdésben?



2014. dec. 26. 18:10
1 2 3 4
 11/33 Didiiayer ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul látod ezt, mert nincs ez így. Nem attól lesz egy pasi lúzer stb. ha szemüveget hord.

Nálam még eddig nem jelentett hátrányt ha valaki szemüveget hordott.

2014. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
most am a szemüveg is divat lett, van aki hordja pedig semmi gond sincs a szemével.. főleg a kifejezetten divatszemüvegek most a divat, ahogy láttam
2014. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

#8


Nyílván lesz aki eltűri. De tetszeni akkor se fog senkinek. Míg csajoknál meg rögtön hatalmas jó pont meg előny szokott lenni... Ez így kissé igazságtalan mondjuk, de ez van.


Meg ez a sok jelző amit ránk ragasztanak csak emiatt - ebben nagyon ludas a média. Nézzétek csak végig milyen karaktereknek van ez a fogyatékossága... Tipikus idegesítő, lúzer, szabálymániás szereplők... Sosem pozitív vonásokkal hozzák kapcsolatba.

2014. dec. 26. 18:19
 14/33 anonim ***** válasza:

1es vagyok


én 21 vagyok a barátom 28

2014. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

#12


Ők a hipsterek, de ők még idegesítőbbek olyan mintha gúnyolódnának hisz ők bármikor levehetik, nekünk meg nem lehet.


Vagyis ha nagyjából azonos jellemmel állok valakivel neki nincs, nekem van akkor az nyer akinek nincs. És ez az ami még kiakaszt.

2014. dec. 26. 18:20
 16/33 anonim ***** válasza:
Jaj, fejezd már be a siránkozást. Van egy olyan érzésem, hogy nem a szemüveg a hibás ebből a szempontból...
2014. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#14


Sokat keres? Mert ezze szeretik még párhuzamba állítani ezt a vacakot, hogy "akinek van az sokat keres biztos, mert "nagyon okos". De ha mellé csak átlag okos valaki az már megint negatív töltetet kap.

2014. dec. 26. 18:21
 18/33 A kérdező kommentje:

#16


Ha ránéznél 2 egyforma emberre, de az egyiknek van a másiknak nem melyiket választanád? A többség azt akinek nincs.

2014. dec. 26. 18:22
 19/33 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejönnek a szemüveges pasik.

Szóval nem kéne ennyire általánosítani.

2014. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Általánosíts csak. A szemüveg akár egy adott személy szexepilje is lehet. Ehhez elsősorban egy hozzá illő szemüveg, valamint megfelelő hozzáállás kell.
2014. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!