Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbálkoznál, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkoznál, úgy amitől biztosnak véled a sikert a lenti helyzetben?

Figyelt kérdés

Meg kérek miden gy.k. -s , hogy a kérdésre válaszolva ötleteket adjanak, vagy tapasztalat le írást kerülve a leszólásokat.


Tapasztalatim szerint ha én próbálkozok egy lánynál azonnal kiszagolják hogy tetszenek nekem és elkezdenek kerülni,ha meg nem akkor nyomatékosan a tudtomra adják, hogy csak barátként tekintenek rám...


Tehát vagy előbb vagy később de indig arra jutok, hogy vagy barát vagy valami hihetetlenül fertőző egyén vagyok akivel még néhány normális mondatot sem akarnak beszélni.


Van egy lány akire azt is mondhatnám, hogy az álmaimból lépett elő, sajnos csak facebookról ismerem (az egyetemünk egyik facebook csoportjáról). Az elején beszélt velem egy kicsit hihetetlen kedvesnek tűnt de aztán két nap múlva megnémult, erre én be mentem előbb az egyik órámra, hogy beszélhessek vele élőben is.

( tudtam, hogy ott lesz mert már láttam néhányszor az egyetemen mielőtt felvettem volna, csak nem tudtam, hogy ki mielőtt meg nem láttam véletlenül a csoporton).

.

Mikor megpróbáltam beszélni vele, két három mondatot szólt hozzám csak, majd otthagyott. Még próbáltam telefonon elérni úgy 3x vagy 4x másfél év alatt... ( szerintem ennyi idő alatt ez a pár alkalom nem sok) de ő meg kért, hogy ne zaklassam és rendőrséggel fenyeget.


Nagyon bánt a dolog mert nem ő volt az első aki kb. úgy harmadjára ezzel fenyeget... már komolyan kezdek félni közeledni a lányokhoz, nem tudom, hogy hogyan szóljak hozzájuk, hogy ne vegyék zaklatásnak, még a buszon sem merek le ülni, egy lány melle ha máshol is üres hely, ha pedig mégis mellé kell ülnöm képes vagy órákon át szótlanul ülni mellette mert attól félek, hogy tolakodásnak veszi, csak úgy beszélgetni próbálok vele vagy fogja magát és átül máshova vagy jelenetet rendez, hogy zaklatom. :(


A kérdés pedig az lenne, hogy a fent leírt körülmények között ti, ha még egy utolsó próbálkozást megkockáztatnátok kb. 5-jére akkor mit tennétek ?

Mi az ami szerintetek biztos sikerre vezetne ?


2014. dec. 27. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

1. nem vagy elég határozott

2. mindenkinek alárendeled magad és nem állsz ki magadért (ezt nagyon utálják a nők)

3. nem ismered fel kellőképpen a helyzeteket, hogy mikor kell megszólalni, és mikor hallgatni

4. nincs önbecsülésed

5. kicsi a farkad

6. nincsen hobbid, unalmas az életviteled

7. nem tudsz szívből nevetni semmin (pedig erre harapnak a nők, ha jókedvű vagy és tudsz nevetni dolgokon, jó hangulatot tudsz csinálni vonzani fogod nem csak a nőket az összes embert)


olvasd el hogy igaz-e amiket írtam, ha igen akkor ne ess kétségbe, az első az önismeret, utána lehet változni ha már tudod miből kell ;)

2014. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!