Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok a barátotoknak, hogy megcsaltátok annak ellenére, hogy folytatni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel hasonló helyzetbe kerültünk nemrégen. Mindkettőnknek van kapcsolata, mindkettőnk kapcsolata hullámvölgybe érkezett. Az enyém főként a barátom miatt, az övét inkább maga generálta a sok hisztivel. Sajnos ennek következtében mindketten elcsábultunk és ágyba bújtunk mással. Szemét, aljas dolog volt, de megtörtént, nem lehet már mit tenni.


Megbántuk mindketten, folytatni akartuk a partnerünkkel.

Beszélgettünk erről, hogy ki mit tenne ezek után. Szerintem ha valaki megcsal valakit, de megbánta és folytatni szeretné, akkor felesleges elmondani egy egyszeri alkalmat. Veszekedés, szakítás lenne a vége, ráadásul a másikat is bántaná csak vele.

Barátnőm szerint el kell mondani, mert így korrekt.


Barátnőm elmondta a barátjának, hatalmas hiszti, veszekedés lett belőle, és vége lett a több éves kapcsolatának.

Én magamban tartottam, megbeszéltem a problémákat a barátommal és azóta is vígan együtt vagyunk, boldogan, egy sokkal jobb kapcsolatban. Lehet velem van a baj, de nem érzek lelkiismeretfurdalást, ha barátnőm nem hozza szóba, eszembe sem jut az egész. Nem érzem emiatt hazugnak a kapcsolatomat. A megcsalás csak egy tünet volt, aminek sajnos én engedtem utat, de ez már a múlt. Ha a barátom lépne félre, de csak egyszeri alkalommal, én sem akarnék tudni róla.


Ti hogy döntöttetek volna hasonló helyzetben?


2014. dec. 28. 10:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%
Persze,hogy leült megbeszélni, - MIUTÁN FÉLREKÚRT - mivel folytatni szeretné. Miért nem előtte ült le megbeszélni? Ja és a kúrásról persze mélyen hallgatott az "őszinte" megbeszélésen. Na nehogy már ezért még meg is dícsérjük.:D
2014. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
megértem az aggodalmad, hogy félsz ha elmondod, elhagy. Sztm gondolkodj fordítva, te mit tennél fordított esetben? mi lenne a jobb? a boldog tudatlanság, vagy ha valaki őszinte veled, és hagy, hogy te hozd meg a döntést? rajtad áll egyébként, emberek vagyunk, hibázunk, megbántunk, és megbántunk, és megbántanak, aztán vagy megbocsájtunk, vagy nem tudunk túllépni a dolgokon. Én úgy lennék vele az biztos ha engem megcsalna a párom, és elmondanám értékelném, hogy van gerince és van annyira őszinte, hogy beismerje, de megmondom őszintén, nem tudom mit reagálnék rá... Viszont ha úgytenne mintha mi sem történt volna, és máshonnan hallanám vissza a dolgot, az biztos, hogy azt soha nem tudnám megbocsájtani.
2014. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs elmondani. Csupa pozitív dolgot szült az egész, meg tudtunk beszélni mindent, jobban figyel már rám a barátom és sokkal jobb is lett a kapcsolatunk. Én inkább erősnek mondanám magam, hogy képes voltam ezen felülemelkedni, és megmenteni a kapcsolatunkat.
2014. dec. 28. 11:20
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Írtam, hogy én inkább a tudatlanságot választanám, ha egyszeri alkalom lett volna, mert az az embernek nem jelent semmit. Ha többször is, rendszeresen, akkor az más más tészta, az már nem tünet.
2014. dec. 28. 11:21
 15/31 anonim ***** válasza:

"egyszeri alkalom lett volna, mert az az embernek nem jelent semmit"


Neked nem jelent semmit,de a pasidnak? Neki igen, ezért nem mered neki elmondani, ezt tudod te is, csak ezzel nyugtatod magad, gyáva gerinctelen sz.arkupac!

2014. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ha elmerném mondani, az azt jelentené, hogy már nem jelent nekem semmit a kapcsolat és nem érdekel, hogy szakítunk-e vagy sem. És mivel nem mertem elmondani - most meg már nem érdekel - ez azt jelenti, hogy fontos volt még nekem ő. Ami nagyon jó jel, szerintem. :)
2014. dec. 28. 11:25
 17/31 anonim ***** válasza:
ha viszont így vélekedsz, hogy nem akarod elmondani, akkor viszont tudod a kérdésedre a választ :)
2014. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Úristen, ez a hozzáállás: "Nem mondom el, hogy megcsaltam, ez azt jelenti, hogy szeretem!" --ezt te se gondoltad komolyan, na jó megyek is innen mert felidegesítenek az ilyen "nők". :D
2014. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kicsit leegyszerűsítetted, de végülis mondhatjuk így is. Ha kicsit belegondolsz, nem logikus?

Egyébként nem értem az emberek nagy részét. Sose hibáztatok ti semmiben? Nem csináltatok semmit, ami nem volt helyes? Én utoljára tizenévesen láttam ennyire fekete-fehéren a világot.

2014. dec. 28. 11:30
 20/31 anonim ***** válasza:
59%
Remélem a pasid állandóan félrekúr, de nem mondja el, mert azzal csak elrontaná a kapcsolatotokat. Ennyi erővel bárkivel összefeküdhetnétek, hiszen a szerelem arról szól, h elfogadjuk egymást a hibáival együtt...
2014. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!