Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok a barátotoknak, hogy megcsaltátok annak ellenére, hogy folytatni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel hasonló helyzetbe kerültünk nemrégen. Mindkettőnknek van kapcsolata, mindkettőnk kapcsolata hullámvölgybe érkezett. Az enyém főként a barátom miatt, az övét inkább maga generálta a sok hisztivel. Sajnos ennek következtében mindketten elcsábultunk és ágyba bújtunk mással. Szemét, aljas dolog volt, de megtörtént, nem lehet már mit tenni.


Megbántuk mindketten, folytatni akartuk a partnerünkkel.

Beszélgettünk erről, hogy ki mit tenne ezek után. Szerintem ha valaki megcsal valakit, de megbánta és folytatni szeretné, akkor felesleges elmondani egy egyszeri alkalmat. Veszekedés, szakítás lenne a vége, ráadásul a másikat is bántaná csak vele.

Barátnőm szerint el kell mondani, mert így korrekt.


Barátnőm elmondta a barátjának, hatalmas hiszti, veszekedés lett belőle, és vége lett a több éves kapcsolatának.

Én magamban tartottam, megbeszéltem a problémákat a barátommal és azóta is vígan együtt vagyunk, boldogan, egy sokkal jobb kapcsolatban. Lehet velem van a baj, de nem érzek lelkiismeretfurdalást, ha barátnőm nem hozza szóba, eszembe sem jut az egész. Nem érzem emiatt hazugnak a kapcsolatomat. A megcsalás csak egy tünet volt, aminek sajnos én engedtem utat, de ez már a múlt. Ha a barátom lépne félre, de csak egyszeri alkalommal, én sem akarnék tudni róla.


Ti hogy döntöttetek volna hasonló helyzetben?


2014. dec. 28. 10:52
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

NE mondd el, mert úgy jársz mint barátnőd!


Aki el akarja mondani az szimplán önző, mert ezzel a saját lelkiismeretén könnyít, miközben a másikat lelkileg összetöri.

2015. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!