Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elmondanátok a barátotoknak, hogy megcsaltátok annak ellenére, hogy folytatni szeretnétek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel hasonló helyzetbe kerültünk nemrégen. Mindkettőnknek van kapcsolata, mindkettőnk kapcsolata hullámvölgybe érkezett. Az enyém főként a barátom miatt, az övét inkább maga generálta a sok hisztivel. Sajnos ennek következtében mindketten elcsábultunk és ágyba bújtunk mással. Szemét, aljas dolog volt, de megtörtént, nem lehet már mit tenni.


Megbántuk mindketten, folytatni akartuk a partnerünkkel.

Beszélgettünk erről, hogy ki mit tenne ezek után. Szerintem ha valaki megcsal valakit, de megbánta és folytatni szeretné, akkor felesleges elmondani egy egyszeri alkalmat. Veszekedés, szakítás lenne a vége, ráadásul a másikat is bántaná csak vele.

Barátnőm szerint el kell mondani, mert így korrekt.


Barátnőm elmondta a barátjának, hatalmas hiszti, veszekedés lett belőle, és vége lett a több éves kapcsolatának.

Én magamban tartottam, megbeszéltem a problémákat a barátommal és azóta is vígan együtt vagyunk, boldogan, egy sokkal jobb kapcsolatban. Lehet velem van a baj, de nem érzek lelkiismeretfurdalást, ha barátnőm nem hozza szóba, eszembe sem jut az egész. Nem érzem emiatt hazugnak a kapcsolatomat. A megcsalás csak egy tünet volt, aminek sajnos én engedtem utat, de ez már a múlt. Ha a barátom lépne félre, de csak egyszeri alkalommal, én sem akarnék tudni róla.


Ti hogy döntöttetek volna hasonló helyzetben?


2014. dec. 28. 10:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
21%
jaj istenem hagyjátok már szerencsétlent. Nem egy 2 gyerekes anyukáról van szó, aki 3 férfivel csalja apucit aki meg 3 műszakban gürizik plusz egy másodállással hogy eltartsa a családot. kort nem írt, de gondolom hogy tini. Hirtelen mindenki maga lett a szent, és a tökéletes. Én magam sem tennék ilyet, számomra is egyik legfontosabb dolog a hűség, de ez a kor arra van, hogy az ember feszegesse a határokat, hibázzon, csak aztán tanuljon is belőle ha már egyszer elkövette....
2014. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

# 19

Hibázni egy dolog kedves kérdező, lehet rossz napod, veszekedhetsz a semmin, elutasíthatod a szexet, lehet eleged a világból, juthattok mélypontra... Nem tudhatod mit hoz a holnap, de a félrebaszást ennyire ne vegyük már alap elnézendő dolognak...

Hogy hibáztam megtörtént, sajnálom, de olyan nagy baj ez? Hát ha nem olyan nagy baj miért nem mondod el?

2014. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok. Inkább pont, hogy tiniként ítéltem el ennyire ezeket a dolgokat. Nagyon feketén-fehéren láttam a világot akkoriban, és elítéltem mindenkit, aki csak kicsit is megbotlott. Mostanra már felnőttem, éltem, rájöttem hogy a dolgok nem ilyen egyszerűek. Nem mondtam, hogy dícséretes dolog amit tettem és hogy igen, így kell csinálni. Sem azt, hogy ne lett volna baj. Szimplán kezdem a dolgokat átértékelni. A megcsalás azért történt, mert már hónapok óta nem foglalkoztunk úgy igazán egymással a barátommal, eltávolodtunk, mindenki másra koncentrált. Ő sokszor bunkó volt velem, amin én megsértődtem és nem voltam hajlandó megbeszélni vele semmi. Ergo közösen juttattuk el odáig a kapcsolatunkat, hogy összekeverjek mással. A felelősség nyílván az enyém, de közel sem jelentett nekem valami hatalmas lelki törést. Rájöttem, hogy kedvességre, figyelemre vágytam, ezért kellett a másik férfi. Utána már tisztábban láttam a dolgokat, és tudtam, hogy ha meg akarom menteni a kapcsolatunkat akkor beszélnem kell vele erről. De ha elmondtam volna a szexet is, őt bántom csak meg. Ebben az esetben a megcsalás, csak mint tünet volt jelen, nem a férfi személye érdekelt, nem is a szex vele, szimplán a törődés.

Ha valaki már más személyére vágyik, és rendszeresen ágyba bújik vele, ott már nagyobb gondok vannak, ott elmúlt a szeretet a két fél között.

Ezek tények.


Mégegyszer mondom, hibáztam, nem volt szép, de az én hibámat eszem ágában sem volt rátestálni a barátomra.


Nem a rólam alkotott véleményre voltam kiváncsi egy kis szelet alapján amit elmeséltem, hanem arra, hogy ki mit tenne/tett ilyen helyzetben. :)

2014. dec. 28. 11:58
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

"Nem a rólam alkotott véleményre voltam kiváncsi egy kis szelet alapján amit elmeséltem, hanem arra, hogy ki mit tenne/tett ilyen helyzetben"


A gerinces, lelkiismeretes ember elmondja, és hagyja, hadd döntsön a párja, a gerinctelen hazug ember meg lapít, mert tudja, hogy olyan gyenge a kapcsolatuk, hogy egyből kidobnák, mint macskát sza.rni.


Amúgy ezért tart itt a világ, mert sokan az ilyeneket még biztatják is, hogy dugj félre nyugodtan, ne mondd el, nem lesz belőle semmi probléma, sőt még jobb is lesz tőle a kapcsolat, a másik fél meg ha nem tudja, hát, neki nem fáj.

2014. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy a kérdező egyedül attól fél, hogy ha elmondja, kirúgják a francba (ami valszeg így is lenne), ezért megpróbál magának mindeféle visszaigazoló teóriát gyártani, hogy MIÉRT IS JÓ, ha nem mondja el. De valójában, miért is jó NEKi, tehát most is csak saját magával és a céljaival törődik, egy önző dög, akit nem érdekelnek mások érzelmei.
2014. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Jó sok mindent elmondtál már, nem is annyira kis szeletről beszélünk. 9#-nek üzenem, hogy nem volt erősebb a kapcsolatuk mint a bnőjének hiszen ki sem tette ugyan annak a pasiját mint a bnője, akkor mondhatnánk,hogy erősebb ha őszinte lett volna és így is együtt maranak. Kérdező én nagyon úgy látom, hogy csak magadat nyugtatod ezekkel a marhaságokkal, hogy "felülemelkedtél" meg, hogy így derült ki ,hogy szereted, hogy nem merted elmondani. Szerintem még te is tudod, hogy ez valahol nagyon sántít és nincs igazad különben miért kértél volna megerősítést ezen az oldalon? Tudod, hogy kidobna ha megtudná, hogy mit tettél. Egy kapcsolat nem attól lesz erős ,hogy nem vagyunk őszinték a másikkal. A barátnődben legalább volt annyi gerinc, hogy beismerje emiatt őt többnek tartom ezen a téren. Az sem világos pontosan, hogy a megcsalás után ,hogy sikerült ilyen jól elbeszélgetni és előtte ez miért nem volt lehetséges?! Szerintem nem azt hallod a többiektől amit szeretnél és ezért vitatkozol és mentegetőzöl de tényleg nincs igazad. Ez nem feketén-fehéren látás ,ez csak annyi ,hogy őszinte vagy-e vagy nem. Úgy tűnik, hogy az itt kommentelők többsége inkább korrektebben intézné ha ilyen történne ezt el kellene fogadnod. A kérdésedre válaszolva én elmondtam volna természetesen, félelmetes, hogy mennyire nincsen lelkiismereted!
2014. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ha vele szeretnel maradni akoor NE mondd el neki, leven total lenyegtelen (mostmar).A vege velhetoleg szakitas lenne, ami ugye nem eri meg:-))


Szoval lepj tul a dolgon es ennyi:-)

2014. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kinek lényegtelen? A pasijának biztos nem, azért is nem meri elmondani.
2014. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A BIZALOM - LUXUS & FELBECSÜLHETETLEN!

Ne várjátok olcsó emberektől! :D

2014. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el. Bár igaz, hogy ha én eljutottam oda, hogy megkívántam mást, először szakítottam, és utána szexeltem.
2014. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!