Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg mernétek tenni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nincs pasim, de elég sok mindenkinek tetszek. ( de csak 20-24 éveseknek, mondjuk volt idősebb is ). Eddig nem nagyon tetszett senki, de most láttam a buszon egy fiút , aki nagyon tetszik. Semmit nem tudok róla , általában ugyanazzal a busszal megyünk haza. Hogy közelítsek felé ?? Vagy egyáltalán próbálkozzak nála?? nem merem megtenni. mit gondoltok??

2014. dec. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá a buszon: Szia! BUÉK!
2014. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem gáz hogy még a nevét se tudom, de leszólítom??
2014. dec. 28. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, sok pasinak imponál ha a lány szólítja le :)
2014. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Köszönnék neki, megkérdezném, hogy merre utazik, hogy hívják, hogy van, beszélgetnék vele arról, hogy mit tanul/mi a foglalkozása, és bevallanám, hogy nagyon tetszik nekem, és szeretném megismerni. Ha nem utasít el, elkérném az elérhetőségét is. Később pedig ismét találkoznék vele. Ha nem jön be, hát nem jön be, az én lelkem viszont nyugodt, hogy egyenes voltam, és megtettem minden tőlem telhetőt érte.


Szóval, én nem szaroznék, elmondanám az érzéseimet neki.


17/L

2014. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én 16 vagyok és örülnék ha valaki odajönne hozzám, szerintem van is esélyed mert nem nézel ki rosszul ha sokaknak tetszel. Hajrá!
2014. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
valahogy mindig arra várok h a pasi szólitson le. de én nem merem megtenni, viszont nagyon meg akarom ismerni
2014. dec. 28. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled, lehet, hogy azt hiszed magadról, hogy meg akarod őt ismerni, valójában nem akarod. Ha meg akarnád, akkor tennél érte és nem a véletlenre bíznád a dolgot. Szóval további jó vágyakozást hozzá, de így akárhányszor meglátod őt, mindig kudarcot fogsz vallani, "elszalasztottam még egy alkalmat, hogy megismerhessem, a saját gyávaságom miatt".


17/L

2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ha megtudom a nevét és bejelölöm facen az ugy jó vagy inkább élőbe mondjam h mit akarok??
2014. dec. 28. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Te most a saját életed akarod élni, azt azt az életet, amit mások diktálnak neked? Ha a sajátodat, akkor a te saját szíved és eszed szerint csinálod. Ha a mások által diktált életet akarod élni, akkor mondjuk mondd el neki facebook-on, mert én most azt mondtam. Csak ez utóbbi esetben elgondolkodnék, hogy nekem mi keresnivalóm van az életben, hiszen nem vagyok önmagam, és nincs saját gondolatom sem. És vajon az így szerzett sikerélmény az enyém-e, vagy másé? (Megsúgom, nem a tied)


17/L

2014. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azt azt az életet'

*vagy azt az életet

2014. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!