Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól értékelik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól értékelik a lányok, ha egy fiú sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves fiú vagyok, sokat dolgozok a családi gazdaságban, anya tehenészetében naponta legalább ott is vagy 4 órát. Tegnap is fújó szélben a hidegben, kint az egyik földön vágtuk a nyárfát se szélárnyék se semmi.


Úgy veszem észre !!!!!!!tisztelet a kivételnek!!!!!!!!! a tizenéves lányoknak nem értékelik az ilyen dolgos fiúkat mint engem. Náluk jobban számít ,hogy ők is mennyit tudnak bulizni, ki mennyire bírja a piát, cigizés stb Hova hívtak patrizni stb én nem járok egyáltalán bulizni, inni valahogy hidegen hagy, nincs is legjobb barátom volt egy de az bedepressziózott, nem volt még barátnőm.


2014. dec. 29. 12:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak ,ha nem dolgozod ki a beled semmid nem lesz az életben.
2015. jan. 3. 14:33
 12/13 anonim válasza:
Szerintem nem ezen mulik hanem mennyire tiszteled a nőt mennyire állsz ki érte és magadért és eltudod magadat tartani gondolkoz ember mit ér a sok a munka ha nővel nem foglalkozol mert akkor a nő megun téged és ott hagy egy nő tőrődésre vágyik többsége gondolkoz...
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én 19 éves lány vagyok, és nem nagyon érdekel, hogy ha van barátom, az mit dolgozik, dolgozik-e egyáltalán suli mellett. majd akkor, ha férjhez szeretnék menni, számítani fog.


én nagyon bulizós vagyok, ezért nekem fontos, hogy a pasim is legyen az valamennyire. eddig 2 pasim volt, akik nem szerettek nagyon eljárogatni helyekre, ezekből sok veszekedésünk is volt.

2015. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!