Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakítanom kéne vele az önzősége miatt?

Figyelt kérdés

Amióta a barátnőmet "súlyos" betegséggel diagnosztizálták, minden körülötte forog. Csak az ő problémáival kell foglalkozni, miközben ő nem tesz semmit a kapcsolatunkért. Teljesen elhagyta magát, lefogyott és még a fejét is leborotválta, emellett rászokott arra, hogy folyton hány. Amikor kérem, hogy csináljon meg valamit, ő csak arra panaszkodik, hogy erőtlen és nem tudja, és egész nap csak fekszik az ágyban és szúrja a karját tűvel, amire egy zacsi van erősítve. Már arra is lusta, hogy ezt az új szenvedélyét maga kezelje, egy kis rúdra erősíti, ha menni kell valahova. Mikor mondom neki, hogy ez így nem mehet tovább, szedje össze magát, előkapja a "beteg vagyok" kártyát, mintha ezzel minden el lenne sikálva. Az, hogy már 3 hónapja nem voltam egy jó moziban sem, vagy hogy le kellett szoknom a heti egy üveg pezsgőről, hogy fizetni tudjuk a kuruzslóit, nem is érdekli.


Ugyanez van a szexszel. Azt sem kívánja már. Ha ennyire undorodik tőlem, akkor miért marad velem? Csak kihasznál? Nem szívesen dobnám, mert eddig egész jól megvoltunk, de az, hogy a betegségére hivatkozva így megváltozik kívül-belül és eltaszít magától, szerintem nagyon nem szép tőle.



2014. dec. 29. 16:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szánalmas, hogy ti meg az én nyomoromon trollkodtok...


Köszönöm a választ 8# :)

Igazából lehet, hogy én reagálom túl, és lehet, hogy tényleg ilyen rosszul van, de ezt kívülről úgysem tudom megítélni.

2014. dec. 29. 19:57
 12/12 A kérdező kommentje:
Amellett nem vagyok orvos, nem tudom mi a tünet, mi nem. Nem tudom, hogy az amit csinál, az a betegség miatt van, vagy azért mert a betegsége miatt elvárja, hogy úgy legyen. Kismillió más dologgal kell foglalkozni, nyilván segítek, amiben tudok, de egy bizonyos pontnál (szerintem joggal) felmerül bennem a kérdés, hogy lehet, hogy csak kihasznál...
2014. dec. 29. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!