Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szomorúság mikor múlik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomorúság mikor múlik el és az üresség, magány, kiégés? Szakítás után

Figyelt kérdés
úgy ha 2 fél szereti egymást,de nem lehet újrakezdeni ,bizonyos körülmények miatt .már pár hónap eltelt.. de semmi változás érzelmileg,de külön utakon eredményesebbek az életbe,de lelkileg megvannak törve ugyanúgy.ilyenkor mi segít?

2014. dec. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután láttam, hogy a csaj, akire hajtottam a legjobb barátommal jár össze voltam törve, mint az ablaküveg a révparti után. Ez délelőtt volt, délután már semmi bajom nem volt, az ilyen cinikus faszok, mint én hamar gyógyulnak lelkileg.
2014. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vakondka ***** válasza:

Csak rajtad múlik mikor múlik el. Ha sokat agyalsz rajta, akkor 10 év sem lesz elég.

Próbáld meg elterelni a figyelmedet, társaságba járni, barátkozni, szórakozni, kikapcsolódni.

2014. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedjél új emberekkel, sportoljál másokkal, keress magadnak új hobbit/hobbikat. És akiben mindennél jobban megbízol, azzal a személlyel beszéld meg ezt a problémádat, mert jó, ha ki tudod magadból írni vagy beszélni! :)
2014. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egészen véletlenül nem Tamás a neved? ugyanis én ugyanígy vagyok mint te. mondjuk arról fogalmam sincs, hogy vele mi a helyzet
2015. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!