Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit gondoljak. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Megismertem egy éve egy srácot, megkedveltem, ő is engem, bókolt meg tudom hogy hasonló a zsánere mint én.. de nekem van egy barátom.. amikor vele külön voltam.. volt csók.. 3 is ... de aztán semmi.. mert "én kezdtem nagyon féltékeny lenni.. pedig csak barátok vagyunk"..ő egy jó ideje mindig a " barátommal" cseszeget hoyg neked ott van ő majd ő majd ő megveszi majd ő megy meg ilyesmi.Egyszer ittasan mondta hogy nagyon szerencsés hogy így szeretem.. aztán együtt megyünk moziba ide oda. 2 napja nála aludtam.. végül adott jó éjt puszit.. és összebújva aludtunk.. De van egy csaj akit kezdetektől emleget és sokszor nagyon maga alatt van a csaj miatt.. vagyis volt.. nekem már egy több mint fél éve nem is mesél..meg úgy csajokról sem.. Nem tudom.. szerintetek csak az tartotta vissza hogy ott volt a barátom és ezért nem akart tőlem semmit.. ? Vagy mire vélhetem? Van esély arra hogy többet érez?
2014. dec. 29. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján érezhet többet irántad. Sokkal többet...
2014. dec. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!