Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy ti is, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy ti is, hogy sose lesz senkitek (szakítás csalódás stb után főleg)? Mennyi időre rá lett? (főként 20+osok)

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem legalább egyszer mindenki van így.

Háromnegyed év múlva.

2014. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Három hónapja érzek így. Azóta nincs senki.


23/F

2014. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.


Bár nekem már az hogy egyétalán volt valami az is "várakozáson felüli". Mert nem szabadott volna, hogy legyen.


Több nem hiszem hogy lesz túl sok a buktató


1.Ronda vagyok

2.Nehéz engem elviselni vagy nekem másokat

3.Toleranciát igénylek

4.Nincs sok pénzem

5.Pesszimista is vagyok

2014. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, 20+ ez szerintem alap.

Én is voltam már így.

De idővel elmúlik, nekem kb 4-5 hónap volt.

29/F

2014. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 1 év után tettem teljesen túl magam az exemen... és miután szakítottunk 2 év után lett barátnőm... azelőtt 2 nővel akartam valamit csak nem úgy jött ki a lépés.(sok csajjal találkoztam de azért vannak alapvető igényeim...) Nekem nagyon meghatározó volt...
2014. dec. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb fél évig éreztem ezt, aztán elmúlt,vágytam/vágyom is rá, h legyen, de sajna azóta sincs...

27

2014. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hónapja lett vége, azóta így érzek. Nincs senki, aki érdekelne kapcsolati szempontból, senkire se tudok társként tekinteni egyelőre.

23/n

2014. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!