Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél az őszinteség miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az őszinteség miért ritkaság?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy amikor valami baja van, miért nem lehet ideállni és nyíltan a szemembe megmondani? Lehet én vagyok a hülye de ezt komolyan nem értem. Miért kell ilyenkor bevágni a durcát és nekem találgatni? És mielőtt azt mondanátok általánosítok, nem szinte minden nő ilyen, miért nem jobb az őszinteség a durcizás helyett?

2014. dec. 31. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
A nők mindig a könnyebb utat választják, hogy ne legyen gondjuk, de észre sem veszik, hogy mi is a következmény . Amit nekik szabad, nekünk nem, vitanal is feljebbvalonak érzik magukat.. Szinte minden nő ilyen, de vannak kivételek
2014. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Hidd el, a nőknek is ugyanolyan nehéz, mint neked.

Abba nem gondoltál bele, mi van ha esetleg téged is érzékenyen érint, ami miatt durcázott?

Lehet, csak nem akar megbántani.

Vagy annyira összeromboltad az önbecsülését, hogy nincs kedve szóba állni veled.

2014. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb ember fél beszélni a problémáiról, gondjairól. Ez nem feltétlen az őszinteség hiánya.
2014. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem márpedig ez igenis általánosítás. Ha vagytok olyan viszonyban a barátnőddel (és ha egyszer egy pár vagytok, miért is ne lennétek?), hogy őszintén megbíztok a másikban, és a kapcsolatotokban jelen van az intimitás, a bensőségesség, akkor NEM kérdés, hogy őszinték vagytok egymáshoz, ahogy az sem, hogy BÁRMIT meg tudtok beszélni egymással.

A normális párkapcsolatokban ez legalább is így működik. Ha a barátnőd nem őszinte veled, akkor vagy nincs meg köztetek a bizalom, vagy annyira éretlen még a párod, hogy nem való neki párkapcsolat. A harmadik lehetőség, hogy amikor esetleg őszinte veled és megpróbálja megbeszélni veled a dolgokat, te nem veszed őt komolyan, elbagatellizálod a dolgot, vagy kigúnyolod, és ez rosszul esik neki, így inkább nem is mond neked semmit, mert attól tart, hogy csak megbántanád.


De ettől még általánosítasz. A NŐK többsége meg tudja beszélni a dolgokat a kedvesével. Az, hogy a TE barátnőd erre képtelen, az egy dolog... De most akkor én is általánosítsak, vagy mi? Kérdezzem meg, hogy a férfiak miért nem beszélnek soha az érzéseikről? Miért nem fejezik ki nyíltan, hogy mit éreznek? Inkább játsszák a kőkemény, erős, hősies férfit, aki cikinek tartja kimondani, hogy "Szeretlek!" mert az úgy túl nyálas, és én vagyok a hülye, mert miért nem elég nekem az, ha csak éreztetni, ahogy épp tudja, ha egyáltalán tudja...


Ez kb ugyanaz.

2014. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Miutan a nők voltak a gyengébb nem,beléjük ivódott hogy csakis intrikalassal,hazugsaggal tudjak elerni amit akarnak.
2014. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:

Én ált kérdezés nélkül mondom, mert utálom a játszmázást. Persze ha gond van. De ha vmi nem tetszik, azt is megmondom.

Na ilyenkor mi van?

2014. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondj neki annyit ilyenkor, hogy benned megbízhat és bármit elmondhat!
2014. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
evolúció! egy nőnek nincs akkora fizikai ereje mint egy férfinek így az idők során hozzászoktak, hogy nem erővel hanem fondorlattal érik el a céljukat. a vérükben van a hazugság és a megtévesztés! egy nő nem fogja kimondani amit gondol, egy nőtől ne várd azt, hogy egyenesen szemtől szembe elmondja a véleményét, mert nem fogja. tökéletes példa arra, hogy nőtől ritkán fogod azt hallani, hogy nem tetszel, hanem azt fogja mondani, hogy barátja van, nincs ideje, legyünk barátok vagy valami irtózatosan nagy hülyeséget kitalál csak azért, hogy ne kelljen igazat mondania. a nőknél a hazugság, a terelés, a kétszínűség egy ösztön ami az évszázadok folyamán kialakult. ezt el kell fogadni és pont ezért sosem szabad teljesen őszintének lenni egy nővel!
2014. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Jól mondta néhány előttem szóló. Úgy alakult az evolúció, hogy mára már a nők genetikailag képtelenek az őszinteségre.
2014. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
50%
A férfiak sem őszintébbek mint a nők.
2014. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!