Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél az őszinteség miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél az őszinteség miért ritkaság?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy amikor valami baja van, miért nem lehet ideállni és nyíltan a szemembe megmondani? Lehet én vagyok a hülye de ezt komolyan nem értem. Miért kell ilyenkor bevágni a durcát és nekem találgatni? És mielőtt azt mondanátok általánosítok, nem szinte minden nő ilyen, miért nem jobb az őszinteség a durcizás helyett?

2014. dec. 31. 09:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én erre csak azt tudom mondani hogy néma gyereknek az anyja se érti a szavát...
2014. dec. 31. 10:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tegnap le is írtam az egyik hasonló kérdésnél, hogy személy szerint hülyét szoktam kapni akkor, amikor harapófogóval sem lehet kihúzni a nő kínját. A halálom, komolyan! Nem vagyok rejtélyfejtő oknyomozó varázsgömbbel, hogy folyton kitaláljam, mire gondol éppen a delikvens hölgy. Ha valami gondja van, álljon elém, egyenes mondja a szemembe és megbeszéljük a problémát. Egy ilyen nő azonban álom marad számomra, ugyanis eddig soha nem találkoztam ilyennel.
2014. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egyenesen*
2014. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiaknál is. Nem vagyunk ám annyira különbözők. Az emberek nemtől függetlenül választják a szerintük könnyebb utat, ami többnyire nem az őszinteség.
2014. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi bamba ember van itt.Jöttök itt az evolúcióval.,meg hogy a hazugság a vérükben van.A két nem közt nincs túl sok mentális gondolkodás.Mind a kettő ugyan annyira hazudnak,mint a férfiak.Evolúció szerint a nőket többször elnyomták hamár itt tartunk és h ti igy "evolució"szerint fogjátok fel,ne csodálkozzatok ha kicsit nem őszinték.Persze máshol tudjátok magatokat "domináns" félnek mondani,de azt nem tudjátok érezteni egy nővel hogy számíthat rátok
2015. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!