Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem értem a nőket, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a nőket, akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Udvarolok egy lánynak, mióta elmondtam mit érzek azóta akárhányszor hívtam találkára nemet mondott, de még annyit se mondott, hogy pótoljuk majd... Vagy bármi, ebből én arra következtettem, hogy nem érez úgy ahogy én.

Tegnap meg azon kaptunk össze, hogy nem mondtam h töltsük együtt a szilvesztert. Egyszerűen még 1 nemet nem akartam kapni... Pedig szívesen szilvesztereztem volna vele, de ez a hajó már elment


2014. dec. 31. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem akart veled szilveszterezni, de így el tudja hitetni veled, hogy akart volna. Ezt pedig azért szeretné, hogy továbbra is teperj nála, udvarolj neki, építsd az egóját, amiért cserébe természetesen nem kapsz semmit.

Jegyezd meg, ha egy nő egyszer elutasít, később sem fog változni a véleménye (hacsak időközben nem leszel sokkal jóképűbb vagy gazdagabb).

2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 remélem nem lesz igazad
2014. dec. 31. 12:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Balek vagy, ha még ezek után foglalkozol a csajjal, de te tudod. 11-es voltam.
2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noren1989 ***** válasza:
Sztem néhány kérdéssel feljebb ottvan a Titanic-os srác, vele nézzétek a hajót, ha már elment. Am, ahogy a mondás is tartja: Fiam, ne akard megérteni a nőket, mer beledöglesz. Jó uton haladsz legalább a felismeréssel.
2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ugye nem hiszed azt, hogy ott még lesz akció?
2014. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Reménykedem benn xD de majd megírom. Szilvesztert már nem töltjük együtt ez 90%


Előbb rámírt...

2014. dec. 31. 13:12
 17/17 PearlDiver ***** válasza:

Mondok egy tippet.

Amígy csak alakul egy kapcsolat-kezdemény, szerintem a nők nem feltétlen akarják tudni, hogy szerelmes vagy beléjük. Érezni akarják, de azt sem úgy, hogy körülrajongod őket. Arra ott vannak a friendzone-lakók.

2014. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!