Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor így hogy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor így hogy szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Viszonylag régi már a kapcsolatunk, mostanában rengeteget veszekszünk. Olykor a semmin, de van hogy igen komolyan összekapunk.

Mostanában egyre jobban körvonalazódik bennem, hogy talán jobb lenne nélküle, mint vele.

Tegnap szerettem volna vele szakítani, már magamban ki is gondoltam, hogy mit fogok majd mondani.

Amikor hazajött izgatott volt és mondta, hogy mutatni szeretne nekem valamit. Majdnem elájultam amikor megláttam, hogy magára tetováltatta a nevem. És most ne egy kis szolid tetkót képzeljetek el. Utána elkezdte mondani, hogy hosszútávon tervez velem és, hogy milyen fontos vagyok neki.

Ezek után én megszólalni nem tudtam, nem hogy szakítani vele.


Nem tudom, hogy mi legyen?? Ez az egész tegnapi dolog engem még mindig nem győzött meg arról, hogy nekünk hosszútávon van közös jövőnk.


2014. dec. 31. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#8-as egy megkeseredett f**zkalap. :D:D
2014. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló! Neked is hasonló jókat kívánok.

Miért ne lehetne kikérni idegenektől a véleményüket? Nyilván nem ők fognak helyettem dönteni, de adhatnak hasznos tanácsot, ami mondjuk nekem nem jutna eszembe. Nem szeretek elhamarkodottan dönteni, ezért is fontolom meg jól a dolgokat egy nagyobb döntésem előtt.


Köszönöm azoknak, akik érdemben hozzászóltak a kérdésemhez.

2014. dec. 31. 13:27
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerült benned a szakítás gondolata,akkor előbb-utóbb meg is fogod tenni,mivel boldogtalan vagy így.Tök mindegy,a pasid milyen gesztusokkal hozakodik elő,neked ez már soha nem fog megfelelni,mert többre vágysz.Szóval magadban már döntöttél gyakorlatilag,a kérdés csak az,mikor mered meglépni ezt a döntést.Tapasztalatból írom ezt.
2014. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!